KODĖL VERTA DALYVAUTI?​

Finansinis raštingumas

Naujos pažintys 

Susipažinsite su žmonėmis, turinčiais panašius į Jūsų tikslus, besidominčiais asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite aplinką, kuri nuolat skatins Jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.

Asmeninis augimas

Saviugdai nėra ribų! Šiuose mokymuose atrasite puikią savo asmeninio augimo ir įgūdžių tobulinimo platformą. Tai taip pat vieta, kur turėsite progų ieškoti naujų idėjų ir galimybių. O kai pagausite augimo greitį, dar kartą įsitikinsite, kokią reikšmę turi tinkama aplinka, palaikymas ir bendraminčiai šalia.

Jeigu nors į vieną iš šių situacijų Jūs patenkate pakankamai reguliariai, tai šie mokymai padės Jums pakeisti esamą situaciją ir išmokti naujų įgūdžių.

JURIJUS CLAVAS

- STARFISH.ACADEMY LIETUVA ĮKŪRĖJAS -  

-    3 verslų savininkas ir investuotojas-praktikas 

-    knygos "Investavimo į nekilnojamą turtą" bendraautorius

-    daugelio populiarių  interneto kursų autorius

-    UAB Starfish Academy įkūrėjas ir vadovas

-    BNI Lietuva Baltia skyriaus direktorius-konsultantas

-    Sertifikuotas John C. Maxwell ir R. Kiyosaki programų treneris

-    Sertifikuotas koučingo specialistas (pagal ICF programą)

-    10 metų mokymų vedimo patirtis

SĖKMĖS FORMULĖ

INFORMACIJA APIE MOKYMUS

 • KAM SKIRTI ŠIE MOKYMAI?

 • KIEK PINIGŲ IŠ VISO REIKĖS IŠLEISTI?

  Išskyrus pačių mokymų kainą, Jums gali tekti išleisti papildomai Jūsų pasirinktiems papildomų ar dabartinių pajamų didinimo veiksmams. Konkrečią reikalingų investicijų sumą (jeigu tokia bus reikalinga pagal Jūsų planą), Jūs įsivertinsite mokymų metu ir tuomet spręsite ar tai Jums tinka, ar geriau ieškoti alternatyvaus kelio.

 • KIEK LAIKO TRUKS MOKYMAI?

 • KAIP VYKS MOKYMAI?

 • JEI MOKYMAI BUS PER SUNKŪS.

  Jūs, kaip niekas kitas, atsakote už savo poelgius ir daug kas priklauso tik nuo Jūsų atsidavimo užduotims mokymų metu. Ypač, jeigu Jūs esate naujokas. Siekiant pašalinti visas abejones, duodame 100% pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jeigu Jums nesigaus. Tačiau visomis jėgomis stengsimės padaryti taip, kad Jūs gautumėte daugiau nei laukiate.

 • PO MOKYMŲ GALĖSITE TOLIAU SAVARANKIŠKAI UGDYTI NAUJUS ĮGŪDŽIUS IR ĮPROČIUS.

 • PINIGŲ GRĄŽINIMAS, JEI MOKYMAI PASIRODYS NEEFEKTYVŪS.

  Jeigu mokymų metu Jūs nuspręsite, kad tai Jums neįdomu ir neefektyvu, ir, kad net atliekant visas užduotis, Jūs negalite pasiekti rezultato, tai mes iš karto, pareikalavus, grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus.

  Kaip rodo ankstesnių mokymų praktika, dalyvis gali rasti krūvą priežasčių, kodėl nieko nedaryti, atsisakydamas rezultatų, kurių sėkmingai siekia kiti dalyviai. Tai individualus kiekvieno pasirinkimas.

100% pinigų grąžinimo garantija

Jeigu per 1 mėnesį po mokymų nuspręsi, kad tau dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai arba nuspręsi, kad informacija, kurią gavai, nepakankama tam, kad sėkmingai kurtum kapitalą, mes grąžinsime tau pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti tavo pinigų. Mes vertiname tavo laiką ir lėšas!

 

Deja, jeigu tu nuspręsi, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos tau netinka, mes daugiau negalėsime tau nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

 ATSILIEPIMAI APIE MOKYMUS

 KOKIE POKYČIAI ĮVYKSTA STARFISH.ACADEMY MOKYMŲ DALYVIAMS

"Šie mokymai sukėlė minčių ir padėjo apsispręsti dėl tolimesnio mano tobulėjimo ir laiko sau, planų. Motyvuojanti, įdomi programa. Toliau domina pasyvios pajamos, finansinis raštingumas, laiko planavimas."

AURIMAS KROPAS

"Be galo geri mokymai. Mokymai pakeitė požiūrį ir supratimą apie pasyvias pajamas. Iš pradžių jos gali būti mažos, bet su laiku vis didėti, kad pasiekčiau finansinę nepriklausomybę. Domina pasyvių pajamų kūrimas."

MARIJA MINGAILE​

"Gavau daugiau (GEROKAI) įžvalgų, kaip sėkmingai investuoti į NT. Gavau žinių/punktų, kaip greičiau judėti link išsikeltų tikslų. Grįžusi namo, kartu su draugu, pritaikysiu gautas žinias. Viskas super! Domina investavimas į NT."

LIJANA KAZLAITĖ​

"Visos ribos tik mano prote. Po seminaro noriu imtis veiksmų ir kuo greičiau. Nuostabi aplinka, pagreitina mokymosi procesą. Domina investavimas į NT, verslo valdymo sistemos, internetinis verslas."

 

VYTAUTAS KVALKAUSKAS

"Trumpi, turiningi, informatyvūs patarimai ką ir kaip daryti. Konkrečios namų darbų užduotys, kurias reikia padaryti. Patogus ir abipusiškas bendravimas internetu, pakartotiniai audio įrašai, kuriuos galima perklausyti dar kartą.

Man labai patiko ir rekomenduoju visiems, kurie nori ką nors padaryti dėl savęs ar dėl savo šeimos."

ALEKSANDRAS GEDMINAS

" Šis kursas yra gerai struktūruotas, praktinis ir priverčiantis pasitempti.

Pasidariau 80% darbų, kurie kabėjo jau keletą mėnesių, atradau laiko primirštiems projektams ir strateginiams darbams. Daugelį laiko planavimo principų ketinu taikyti ir toliau, o kai jausiu, kad vėl prisikaupė darbų, darysiu 10 dienų savarankišką Laiko Proveržį."

VITA SURDOKAITĖ

"Reikia tiesiog įprasti vykdyti dėstytojų teikiamus patarimus. Nuosekliai, nenutrūkstamai, sąžiningai. Man tai padėjo. Paprasti patarimai, leido ir įprastinius dienos darbus atlikti, ir imtis seniai atidėtų. Būtina sąlyga: Jūs patys turite to labai norėti, sukaupti valią ir ryžtą būsimiems pokyčiams."

 

 

ARTŪRAS PAKĖNAS

"Esu labai patenkinta gautomis žiniomis, kurios buvo labai tiksliai, sukoncentruotai pateiktos. Viską iš naujo perdėlioju ir pradedu dirbti pagal kursų programą. Mano lūkesčius patenkino pilnaI. Buvo puiku ir labai naudinga !!! ačiū"

 

 

 

 

VIOLETA ISKAUSKIENĖ

Sekite mus

+ 370 6488 0401

info@starfishacademy.lt

 

© Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos