Pirmiausia atsakykite į keletą klausimų:

 • Ar Jūs mėgaujatės veikla, kuria užsiimate? Ar tas laikas, kurį Jūs TAM aukojate, duoda norimų rezultatų?

 • Ar Jūs patenkate į situacijas, kai kokio nors svarbaus darbo pradžią atidedate vėlesniam laikui?

 • O gal Jūs darote visko daug, tačiau link tikslo judate labai lėtai, tarsi vėžlio greičiu?

 • Ar būna taip, kad Jūs norite pradėti kokį nors projektą, tačiau šis krūvis atrodo Jums nepakeliamas? Ir Jūs galvojate, kaipgi galima atlikti tiek daug darbų vienu metu...???

 • Ar Jūs pakankamai ilsitės? O gal Jūsų išeiginės susimaišė su darbo dienomis?

 • Ar gali Jus įveikti tinginys, sugriaudamas visus planus artimiausiam laikui? Tinginys, kuris atitolina Jus nuo konkrečių rezultatų pasiekimo. Tinginys, kuris negatyviai veikia Jūsų asmeninį gyvenimą ir santykius su artimaisiais?

Jeigu bent vienoje iš šių situacijų būnate gana dažnai, tai turime Jums dvi naujienas: gerą ir blogą.

 

Gera naujiena: Jūs ne vieni! Tokių žmonių, kurie nekontroliuoja savo gyvenimo yra dauguma. Apie 95% žmonių visiškai neturi savo laiko valdymo įgūdžių ir dar daugiau jų nevaldo savęs.
Bloga naujiena: be savo laiko ir savęs valdymo įgūdžių lavinimo, Jūs niekada nepasieksite gerų rezultatų nei vienoje gyvenimo sferoje

LABAI GERA NAUJIENA

Tačiau turime dar vieną, ypač gerą naujieną - absoliučiai bet kuris žmogus gali gana greitai įsisavinti savo asmeninio laiko valdymo ir, visų svarbiausia, savęs valdymo įgūdžius. 

Ir TAI nėra tušti žodžiai, TAI jau padarė labai daug žmonių.

 

Nuostabiausia, kad yra pasaulyje žmonių...

 

 • Kuriems viskas pavyksta.

 • Kurie moka kontroliuoti viską, kas svarbiausia.

 • Kurių sudaryti planai yra įvykdomi, o svarbiausia - laiku!

 • Kurie džiaugiasi kiekvienu darbo rezultatu, kurį pasiekia.

 • Kurie šypsosi dėl to, kad jų gyvenimas įgyja naujus posūkius.

 • Kurie ne tik uždirba pinigus, o dar ir sėkmingai ilsisi, skiria laiko šeimai ir draugams!

Ir jeigu jie kažką planuoja savo kalendoriuje (verslo projektą, kelionę, teatrą), tai šalia tokio darbo, kurį jie suplanavo, galima drąsiai rašyti lygybės ženklą, kas reiškia, jog šis darbas atliktas.

KAIP TAI BUVO KONKREČIU ATVEJU - JURIJAUS ISTORIJA

Prieš kurį laiką, kai aš pradėjau vystyti savo verslus, lygiagrečiai su samdomu darbu bei mokslais, aš susidūriau su eile gana rimtų problemų.

 

Iki dabar prisimenu, kaip man reikėdavo kankinis, mėginant teisingai organizuotis savo laiką, kad niekas nenukentėtų. Mėgindamas ir laiku suspėti atlikti darbus darbe, ir parašyti diplominį darbą bei gauti pajamas savo versle, o be to - dar sportuoti, skirti laiko mažai dukrelei, kuri buvo neseniai gimusi, bei kažkaip suderinti visą tai su asmeniniu gyvenimu… 

 

Štai tada aš ir susidūriau su nemažai sunkumų. Iš vienos pusės galvojau, kad reikia viską daryti iš eilės (pirmiausia baigti magistrą, tada padaryti karjerą darbe, tuomet užauginti dukrytę ir užsiimti šeima, o tuomet užsiimti verslu ir t.t.), tačiau, kaip pasirodė realybėje - tai nėra geriausias sprendimas. Jūs aukojate vieną dėl kito. 

 

Ir visgi po kurio laiko, ilgai mušęs galvą į sieną, aš atradau būdą, kuris pasirodo buvo visai šalia. 

 

Tai įdomesnis ir ekstremalesnis kelias - daryti daug visko ir skirtingose srityse!

PO TO, KAI ĮSISAVINAU VOS KELETĄ VEIKIANČIŲ METODIKŲ IR PRITAIKIAU JAS SAVO GYVENIME, PER GANA TRUMPĄ LAIKO TARPĄ AŠ PAAUGAU KELIS KARTUS!

Būtent šias veikiančias metodikas ir daug kitų dalykų mes su Jumis diegsime į gyvenimą mokymų "Laiko proveržis" metu!

LAIKO PROVERŽIS! GAUKITE 10 DIENŲ UŽDUOČIŲ KOMPLEKTĄ!

Išsiugdę tik keletą naudingų įgūdžių, Jūs galėsite padidinti savo efektyvumą ir pelną ne procentais, o KARTAIS!

Tinkamai planuojant ir valdant savo laiką, Jūs galite per Du Metus Pasiekti Tų tikslų, Kuriuos Keliate Sau 5 metams! Per 10 mokymų dienų Jūs padarysite daugiau, nei per paskutinius 2 mėnesius!!!

KAS SKIRIA SĖKMINGIAUSIUS ŽMONES NUO TŲ, KAS NIEKO NESPĖJA?

Pirmiausia, tai mokėjimas daryti tai, ką pasakei. Ir daryti būtent per tuos terminus, kuriuos jūs patys sau įvardinote. Taip pat čia patenka punktualumas, aktyvumas ir žinojimas to, kur Jūs einate. 

 

Jeigu jūs atkreipsite dėmesį, tai dauguma sėkmingų verslininkų, gyvena labai aktyvų gyvenimą ir be verslo. 

Gyvenimą, kur yra laiko sportui, yra laiko šeimai, yra laiko įvairiam poilsiui ir kelionėms. Atrodytų, kad tokia yra nepasiekiama daugelio žmonių svajonė. 

 

Juos jungia viena bendra savybė - visi jie planuoja savo laiką. Planuoja jį labai rimtai ir, žinoma, laikosi plano. 

 

Pavyzdžiui, Ričardas Brensonas, viename iš savo interviu pasakė:

"Jeigu aš kažkada neišsiaiškinčiau tokios temos, kaip teisingai sudarinėti planus, kaip tinkamai valdyti save, tai greičiausiai aš pasiekčiau ne tiek visko daug, kiek turiu dabar. Ir aš manau, kad žmogui, kuris turi ambicingus tikslus, įgūdis Nr. 1 yra teisingo planavimo įsisavinimas."

 

 Jeigu iš tikro norite gyvenime pasiekti daug, tai, pirmiausia, reikia padirbėti su savo reikalų tvarkymo efektyvumu. Būtent tai mes ir darysime mokymuose "Laiko proveržis"

KODĖL AŠ VISĄ TAI PASAKOJU?

Draugai, stebėdami mane, pradėjo uždavinėti klausimus apie tai, kaip taip aš spėju tvarkyti tiek projektų lygiagrečiai ir be to dar turiu laiko dar daugeliui kitų dalykų?

JEIGU TAI SUVEIKĖ MAN, REIŠKIA, SUVEIKS IR JUMS!

Todėl aš nusprendžiau, apjungiant patirtį versle, karjeroje, gyvenime, padaryti kažką tokio, kas padės kiekvienam užimtam žmogui kartą ir visiems laikams išsiaiškinti tokią nelengvą temą, kaip laiko valdymas (o dar tiksliau savęs valdymas). Ir ne tiesiog išsiaiškinti, o įdiegti į savo gyvenimą reikalingus įgūdžius ir savybes!

KAIP PAGREITINTI REZULTATŲ PASIEKIMĄ?

Ar būdavo Jums taip, kad atrodytų Jūs darote visko daug, o realių matomų pokyčių gyvenime neturite? 

Tai yra ariate, kaip arkyls, tempiate ant savo kupros viską, o galiausiai rezultatas gaunasi arba labai mažas arba visai jokio. 

Atrodytų, iš vienos pusės, Jūs atrodote super efektyvūs, bet nuo to efektyvumo mažai prasmės, nes NĖRA REZULTATŲ. 

Visiems sėkmingiems Žmonėms buvo panašus etapas, kol galiausiai buvo pradėta gilintis į laiko valdymo tematiką. 

Aš išbandžiau tai, kas yra parengta šiuose mokymuose ir gavau norimus rezultatus.

Žinau, kad juos galima turėti DAR GERESNIUS!

Norite sužinoti, kaip pasiekti tai, kad būtų galima suderinti keletą veiklų vienu metu ir gauti norima rezultatą?
VISA TAI ĮMANOMA!!!

KAS BUS ŠIUOSE MOKYMUOSE?


Mokymuose mes ugdysime visus tuos įgūdžius, kurie padės Jums pasiekti maksimalių rezultatų karjeroje, versle ar bet kokiose kitose gyvenimo sferose. 

Ugdysime juos kasdienių pratimų pagalba lygiagrečiai su "įprastu gyvenimu" - darbu, mokslu, šeima ir t.t.

Todėl būkite pasirengę - mokymai bus gana kieti ir nevisiems komfortiški!

Jums prireiks LABAI DAUG dirbti su savimi, savo įpročiais, veiksmais ir emocijomis.

KODĖL AŠ NORIU JUMS PADĖTI?

Aš puikiai suprantu, kad vienam išsiaiškinti su tokia nepaprasta tema, kaip "savo laiko valdymas" arba "savęs valdymas" labai, labai sunku. 

Ir čia nepadės jokios knygos apie "Laiko valdymą", todėl kad standartinės laiko valdymo teorijos neveikia tomis sąlygomis, kuriose atsiduria žmogus, kuris nori daug pasiekti gyvenime. 

Judėti komandoje, pagal konkretų planą ir su trenerių pagalba, kurie patys šioje srityje jau yra išbandę daug įvairių metodų, gerokai paprasčiau.

Ši taisyklė yra aksioma sporte - bet kokio sportininko pergalė, tai mažiausia dviejų žmonių pergalė (sportininko ir jo trenerio). 

Būtent todėl aš parengiau Jums mokymus "Laiko proveržis".

 

KAIP JUMS PASIRĮŽTI IŠLEISTI PINIGUS KAŽKOKIEMS MOKYMAMS!?

Vienas iš svarbių faktorių, skiriančių sėkmingus žmones nuo 95% statistinių yra tai, kad jie labai aiškiai supranta skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ. Ypač, kai tai susiję su investicijomis į save, savo įgūdžių lavinimui, savo lygio kėlimui kokioje nors srityje.

 

Kaip mąsto paprastas žmogus, sužinojęs apie eilinį seminarą, kuris gali būti jam naudingas: - Ne, aš dabar tam neturiu pinigų, tai per daug didelės išlaidos.

 

Sėkmingo žmogaus mąstymo skirtumas tame, kad jis žiūri į tokius dalykus būtent kaip į investicijas į save. Jis mąsto taip: - Šiandien aš investuoju į savo išsilavinimą 1000 Lt, rytoj man tai atneš 10000 Lt. Puiku, imu!

Kol Jūs neišmoksite matyti skirtumo tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ Į SAVE, tol ir liksite savo sename lygyje.

Sėkmingi žmonės mokosi pastoviai. Jie investuoja į tai didelius pinigus, kartais paskutinius, atsisakydami sau būtiniausių dalykų.

 

Aš žinau pavyzdžius pažįstamų žmonių, kurie skolinosi po 10-20 tūkstančių dolerių tam, kad nuskristi į mokymus. (Pvz.: Robertas Kijosakis, JAV.) Kartais jie net nežinodavo, kaip atidavinės šiuos pinigus, bet neabejojo, kad tai teisingas sprendimas. 

 

Visi aplinkiniai, žinoma, sukiojo pirštu prie smilkinio, vadindami tokius žmones išprotėjusiais. Tik štai, po kurio laiko, tie žmonės "kažkodėl" "staiga" ir "netikėtai" pakildavo aukščiau visų aplinkinių pagal pajamų, laisvo laiko ir socialinės sėkmės lygį.

 

Per paskutinius 2013 metus aš asmenšikai investavau į save ne mažiau, kaip 10 000 Lt - aplankiau ir išklausiau tiek gyvai, tiek įrašuose dešimtis mokymų ir seminarų. Daugelis mano pažįstamų nesuprasdavo, kai aš vykdavau į eilinį seminarą už kelis tūkstančius litų ar eurų. Tačiau aš gerai žinau skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTAVIMO į save.

 

Esu tikras, kad ir Jūs suprantate šį skirtumą.

KAIP VYKS MOKYMAI?


MOKYMAI VYKS 10 DIENŲ! KODĖL?

Todėl, kad vienos dienos mokymai neveikia!

Kaip būna įprastai: išklausote kokius nors mokymus, vaikštote visi pilni motyvacijos dvi ar tris dienas, geriausiu atveju savaitę, o tada palaipsniui grįžtate į tuos pačius bėgius, į tą patį gyvenimo lygį, kuriame buvote.

 

Kodėl taip vyksta?

 

O todėl, kad betkokie pokyčiai, ypač kardinalūs, neįvyksta per vieną dieną.
Jeigu Jūs norite pasiekti rezultatų, tai veikti reikia pastoviai, kasdien ir monotoniškai diegiant būtinus įgūdžius!

Būtent todėl aš nedarysiu šių mokymų vienos dienos.

Mokymai vyks 10 dienų, jie apims konkrečius veiksmus įvairiausiose sferose. Veiksmus, kuriuos reikės būtinai daryti, ir kurie ves Jus link rezultatų!

MOKYMAI SUKURTI TOKIU BŪDU, KAD NORITE JŪS TO AR NE, TAČIAU ATSAKINGAI ATLIKDAMI VISAS GAUTAS UŽDUOTIS, JŪS NEIŠVENGIAMAI PADIDINSITE SAVO PAJAMAS. TAI AŠ JUMS GARANTUOJU!

KAIP VYKS MOKYMAI?


Formatas: Apmokėdami už mokymus, Jūs kiekvieną dieną gausite el.laiškus su kasdienėmis užduotimis, bei jas paaiškinančiais gyvų mokymų audio įrašais ir nagrinėsite bei vykdysite jas nuosekliai diena po dienos.

 

Niekur važiuoti NEreikės! Tai yra Jūs atsidarote laišką su užduotimis, perklausote audio įrašą ir tarytum bendraujate su treneriais ir visa grupe gyvai bei vykdote užduotis.

KODĖL PATOGU DALYVAUTI MOKYMUOSE INTERNETU?

Jums nereikia niekur važiuoti. Stovėti kamščiuose arba laukti kol susirinks visi dalyviai. Mokymai vyks vakarais iš jums patogios, komfortiškos aplinkos.

10 dienų metu aš kiekvieną dieną duodu naują informacijos bloką ir užduotis.

Jūs atliekate užduotis (kaip taisyklė, tą patį vakarą arba kitą dieną).

Audio įrašuose (kiekvieną dieną), aš bendrauju su Jumis balsu ir Jūs gaunate detalesnius užduočių paaiškinimus ir atsakymus į iškilusius klausimus. Jeigu jums kyla papildomų klausimų, galite siųsti juos el. paštu ir netrukus gausite asmeninį atsakymą Jums.

Jeigu Jūs praleidote, vieną dieną tai dar ne pabaiga. Pas Jus yra galimybė pasivyti, kadangi visa informaicja lieka pas jus el.pašto dėžutėje bei audio įraše mp3 formatu, kurį Jūs galėsite parsisiųsti ir pasiklausyti Jums patogiu laiku.

Be to, kiekvieną dieną aš dubliuosiu užduotis tekstu - Jūs gausite el. laišką su užduotimis.

Šiuos laiškus Jūs galėsite komentuoti. Komentarai bus matomi mums ir kitiems mokymų dalyviams, juose Jūs taip pat galite uždavinėti klausimus. Ten taip pat galėsite pateikti ir savo užduočių ataskaitas.

Galiausiai - Jūs gausite prieigą prie specialaus puslapio, kur galėsite skelbti savo namų darbų atlikimo ataskaitas ir dalintis komentarais su kitais žmonėmis, įsigijusiais kursą - Jūs patenkate į aplinką žmonių, kuriuos jungia vienas tikslas.

Jūs spręsite tas pačias užduotis, susidursite su tokiais pačiais klausimais - todėl labai patogu tartis ir padėti vienas kitam.

Kiek laiko man prireiks atlikti namų darbus?

 

Po 1-1,5 valandos 10 dienų iš eilės. Jeigu pas Jus nėra laiko tam, kad investuoti 1-1,5 valandos į mokymus, kaip valdyti savo laiką, ką gi, gaila, bet aš Jūsų negaliu priimti į šiuos mokymus.

TRUMPA MOKYMŲ PROGRAMA

1. Minčių išlaisvinimas nuo betvarkės.
2. Teisingų planavimo įgūdžių integravimas į Tavo gyvenimą.
3. Mąstymo pagreitinimas iki 100% efektyvumo.
4. "Senų ir neveikiančių įpročių laidotuvės".
5. Maksimalus didelio darbų kiekio užbaigimas
6. "Gaisrų gesinimas". 
7. Įgyvendinimo planai "Laukiantiems projektams".
8. STOP savęs apgaudinėjimui.
9. Technika, leidžianti greitai išmokti sudarinėti realius planus ir juos įvykdyti.
10. Pliusinė motyvacija.
11. Slapta atsipalaidavimo ir jėgų atstatymo metodika. Tik per 40 minučių.
12. Kaip daryti taip, kad jūsų planai išsipildytų?
13. Neigiama motyvacija - Kelias į patį didžiausią pakilimą!
14. Įprotis "PASAKIAU = PADARIAU"
15. "Teisingas planas" - apimantis pačius įvairiausius įvykių vystymosi variantus.
16. Pilnas pasinėrimas į darbą.
17. Dėmesingumo vystymas.
18. Kelias link efektyvumo per labai didelį išsiblaškymą.
19. Teisingas savaitės planas.
20. Būtinų savaitės darbų sąrašas.
21. Teisingas nusiteikimas dienai.
22. Judėjimas strateginiuose reikaluose.
23. "Pats bjauriausias darbas"
24. Jau svaigstate nuo atliktų darbų kiekio? Rezultatų užtvirtinimas.
25. Teisingų įpročių savyje ugdymo ir neteisingų atsikratymo metodika.
26. Mirties linija!
27. Ideali savaitė. Kada geriausia daryti atokvėpius ir iškrovas?
28. Kur gi kilti su visu tuo toliau? (pilnas tolimesnio vystymosi paaiškinimas)
29. Kita pakopa efektyvumo vystyme. 

KĄ GAUSITE PO ŠIŲ MOKYMŲ?

Baigę šiuos mokymus, Jūs galiausia išmoksite: 

 • Pasiekti nusimatytus tikslus, nežiūrint į kliūtis.

 • Suderinti darbo savaitę su poilsiu, kad vakare “nekristumėt” nuo nuovargio!

 • Planuoti darbo dieną!

 • Planuoti poilsį darbo dienos metu!

 • Greitai persijungti nuo vienos užduoties prie kitos!

 • Susikoncentruoti į kažkąvieną!

 • Naudotis efektyviais planavimo instrumentais!

 • Motyvuoti save nemaloniausių darbų sprendimui pirmiausia!

 • Sakyti "ne" pašaliniam poveikiui!

 • Planuoti reikalus taip, kad 18 val. būti namie su šeima!

KIEK KAINUOJA ŠIE MOKYMAI?

TIK DABAR JŪS TURITE PUIKIĄ GALIMYBĘ GAUTI ŠIUOS POPULIARIUS

MOKYMUS UŽ YPATINGAI MAŽĄ KAINĄ!

LAIKO PROVERŽIS

10 pamokų kursas internetu

10 audio pamokų su kasdienėmis užduotimis el. paštu

Darbo sąsiuvinys (PDF) užduočių atlikimui

Skaidrės (PDF) prie kiekvienos dienos įrašo

Uždaros Facebook grupės kurso dalyviams

Ką apie mokymus sako mokymų dalyviai

JUMS BŪTINA BŪTI ŠIUOSE MOKYMUOSE, JEIGU JŪS...

Verslininkas. Vystote verslą, ir pas Jus ištino galva nuo didžiulio darbų ir uždavinių kiekio, kuriuos reikėjo spręsti dar vakar.

Aukščiausios grandies vadovas. Jeigu Jūs stambios kompanijos vadovas ir susiduriate su didžiuliu laiko trūkumu numatytų uždavinių sprendimui. Galiausiai tai pasireiškia stresu, apatija ir staigia demotyvacija.

Gyvenate, kaip suaugęs. Jūs pasinėrėte į "suaugiusių gyvenimą". Ir norite labai daug suspėti pasiekti, be to - labai skirtinose kryptyse. Yra noras, ir yra didžiulis troškimas įkopti į savo gyvenimo viršūnes, tačiau nežinote, kaip tai galima suspėti lygiagrečiai ir be to per ribotą laiko tarpą.

Vejavaikis chuliganas. Taip taip, kai kurie taip niekada ir neprisipažįsta dėl to. Tačiau, kol Jūs nenustosite apgaudinėti savęs, neįvyks joks stebuklas. Kas toks "chuliganas"? Tai tas, kuris žino, ką reikia daryti, kada reikia daryti, ir kaip tai reikia daryti, tačiau vis tiek to nedaro. Jeigu Jūs nusprendėte kartą ir visiems laikams išsivaduoti iš šios kvailystės, tuomet Jūs tikrai čia! Galite išsivaduoti, be to - kartą ir visiems laikams!

 

Jūs "Verslininkas" + "Top vadovas" + "Gyvenate, kaip suaugęs" + "Chuliganas". Jeigu Jūs savyje apjungiate visus 4 aukščiau aprašytas kategorijas, tuomet Jums skubiai reikia dalyvauti šiuose mokymuose, todėl, kad Jums liko ne taip jau ir daug… Anksčiau ar vėliau, visa tai gali pasibaigti, be to labai liūdnai Jums.

KĄ JUMS DUOS ŠIE MOKYMAI?

 • Jūsų efektyvumas padidės mažiausiai 2-3 kartus!

 • Tik pagalvokite, kiek laiko Jūs galėsite sutaupyti, jeigu suspėsite du kartus daugiau??? Paskaičiuokite savo mėnesines pajamas ir padidinkite jas 10-20-30% (kurias Jūs galėsite uždirbti, jeigu investuosite šį savo laiką į verslą ar darbą).

 • Norėtumėte sutrumpinti savo darbo dieną du kartus? O kaip dėl to, kad padvigubinti savo našumą? Jeigu susimastysit, jūs gausite tiesiog neįsivaizduojamos vertės įgūdžius!!!

Šie mokymai skirti žmogui, kuris jau supranta savo laiko kainą.

Jeigu tai kol kas ne Jūs - neverta dalyvauti šiuose mokymuose!

Dar daugiau, Jums tikrai NEREIKIA dalyvauti mokymuose, jeigu JŪS:

 • Tiesiog norite ateiti pasiklausyti kažko naujo. Man NEREIKIA klausytojų, man reikia tų, kas pasirengę veikti dėl savo tikslų pasiekimo. Aš pats visada pastoviai mokausi kažko naujo.
   
 • Nevykėlis, pas kurį "visada viskas blogai ir nieko nesigauna". Receptas labai paprastas - arba Jūs darote ir gaunate rezultatus, arba nedarote, bet nieko nekaltinate. Galbūt ne iš karto gausite tuos rezultatus, apie kuriuos svajojote, bet vis tiek rezultatus. Jeigu pas Jūs nieko nesigauna, tai reiškia tik vieną - Jūs nieko nedarote. Arba pasiteisinimai, arba rezultatas. Trečio negali būti. Jeigu Jūs renkatės pasiteisinimus, Jums ne čia.
   
 • "Stebūklingų tablečių" ieškotojas. Jeigu Jūs svajojate apie tai, kad šiuose mokymuose "staiga atskris burtininkas žydru malūnsparniu" ir padarys viską už Jus - NEDALYVAUKITE. Pas mus yra Jums dvi naujienos - gera ir bloga. Bloga - burtininkas neatskirs. Niekada. Gera - burtininkas žydrame malūnsparnyje - Jūs patys. Ir tik nuo Jūsų priklauso Jūsų rezultatai ir Jūsų gyvenimo kokybė. Jeigu Jūs veikiate, pasaulis keisis pagal Jus. Jeigu "sėdite ant tvoros" - gyvenimas praeina pro šalį, kaip televizoriaus ekrane. Bet kuriuo atveju, tai Jūsų pasirinkimas ir Jūsų atsakomybė.
   
 • Nenorite keistis. Jeigu Jūs norite kitokio gyvenimo, gerokai geresnio už tą, kurį gyvenate dabar, ir tuo pačiu metu nenorite patys keistis - Jums tikrai ne čia. Nesigaus. Po šių mokymų, Jūs pasikeisite. Be to - stipriai. Mažiausiai dėl to, kad su mūsų pagalba ir tikro gyvenimo spyriais pamėginsite tai daryti!

Jeigu turite kokių nors rimtų abejonių - NEDALYVAUKITE! Reiškia, arba Jūs nepasirengę, arba Jums dar per anksti, arba aš ne Jūsų mokytojas.

 

P.P.S. Kadangi Jūs jau perskaitėte iki šios vietos. Tai Jums VISIŠKAI AKIVAIZDŽIAI REIKIA KAŽKĄ DARYTI SU JŪSŲ ASMENINIU EFEKTYVUMU! Tiesiog: paspauskite mygtuką "užsiregistruoti dabar!!!" - ir JŪSŲ gyvenimas pasikeis stebėtinu būdu!

REZULTATO GARANTIJA!


PASIŽIŪRĖKITE KOKIUS ATSILIEPIMUS PALIKO ANKSTESNIŲ MŪSŲ MOKYMŲ DALYVIAI

Šis senovės romėnų posakis tik patvirtina, kad laikas ir jo valdymas domina žmones nuo neatmenamų laikų. Todėl nenuostabu, kad ir aš nusprendžiau išspręsti vieną iš savo mažų problemų – milžinišką laiko trūkumą. Negaliu pasakyti, kad jau ilgą laiką pats nebandžiau susidėlioti darbų, planuoti jų, eiti į kompromisus su savo sąžine ir kitaip spręsti kylančias problemas, susijusias su laiko stoka. Bandžiau. Kas atspės rezultatą ? 

Teisingai ! Man nepavyko ! 

Todėl nusprendžiau pasidomėti kas apie tai kalbama viešoje erdvėje. Radau eilę pasiūlymų lankyti laiko planavimo kursus. Pasidarė net kiek juokinga: kaip rasti laiko (bent vieną – dvi dienas) papildomiems kursams jei ir savo kasdieniams darbams laiko neturiu. 

Ir čia – bičiulių dėka gautas pasiūlymas – webinaras „Laiko proveržis“. Su laiku čia buvo aišku, bet reikėjo išsiaiškinti ir ką reiškia webinaras. Pasirodo viskas paprasta: internetinis seminaras, po pusvalandį vakare. Seminaro metu girdėjome dėstytojų balsus, galėjome susirašinėti ir gauti raštišką informaciją. Tai turėjo daug privalumų: vakaro laikas, nedidelė trukmė, ir dalyvavimas sėdint ant savo sofkutės. Vaizdo nebuvimas leido net dalyvauti nesiskutus. 

Nekomentuosiu dėstytojų kvalifikacijos. Galite patys pasiskaityti jų prisistatymus. Pridursiu tik tiek, kad viskas atitiko mano lūkesčius. Na aišku, žemė nepradėjo suktis apie savo ašį lėčiau ir paroje neatsirado 28 valandų. Tačiau pasirodo tikrai galima suspėti atlikti žymiai daugiau darbų per tą patį laiko vienetą. Kame fokusas? OK – išduosiu paslaptį ir gal kai kas dėl to atsisakys dalyvavimo seminare – tačiau esu geras. 

Reikia tiesiog įprasti vykdyti dėstytojų teikiamus patarimus. Nuosekliai, nenutrūkstamai, sąžiningai. Man tai padėjo. Nepasakysiu kad įvyko stebuklas (netikiu stebuklais), tačiau, atrodo, paprasti patarimai, leido ir įprastinius dienos darbus atlikti, ir imtis senai atidėtų, beveik užmirštų darbų. Dar viena, tačiau būtina sąlyga: Jūs patys turite to labai norėti, sukaupti valią ir ryžtą būsimiems pokyčiams. 

Jokie mokymai nepadės jei patys nedėsite visų pastangų. 

Taigi, jei esate pasiryžę ir nusiteikę pokyčiams, pirmyn !

Artūras Pakėnas

Vairavimo instruktorius

Sveiki , webinaras “Laiko proveržis” , iš pradžių ,kai pamačiau nuorodą ir paskaičiau apie webinarą, kas laukiama, labai nesusidomejau. Daug įvairių priežasčių radau dėl to nedalyvavau šituose webinaruose, ir taip, man laiko trūkumas dėl įvairių treiningų, seminarų, konferencijų, darbų, mokslų.

Paskutinę dieną kai galima buvo apmokėjimą padaryti, čia buvo pirmadienį, kai turėjo prasidėti vakare pirma webinaro pamoka, aš užkliuvau už laiko proveržio aprašymo, pasidomėjęs plačiau sukilo smalsumas ir uždaviau klausimą, kaip pakeis mano gyvenimą šitas webinaras per 10 dienų. Norėdamas rasti atsakymą į šitą klausimą aš padariau apmokėjimą ir dalyvavau webinare “Laiko proveržis”.Per pirmas 5 dienas nesitikėjau pasiekti tokių įspūdingų rezultatų. Sulyg kiekviena diena mano rezultatai gerėjo, per 5 dienas įgyvendinau kelių savaičių suplanuotus darbus. Po 10 dienų, pas mane dienos tarsi pailgėjo sugebu daugiau rasti laiko užsiėmimams, tikslų realizavimui ir įgyvendinimui. Visi planai ir darbai sudėlioti taip, kad jau žinau kokį darbą per kokį laiko tarpą sugebėsiu atlikti ir kiek darbų atliksiu per visą dieną. 

Užduotys atrodo paprastos, tačiau poveikį turi įspudingą. 

Dėstytojai yra nuostabūs žmonės, visas užduotis atlieka kartu su mumis ir taip motyvuoja mus viską daryti dar geriau ir siekti geresnių rezultatų. 

Dėkui jums Jurijau ir Povilai už įspūdingą webinarą ir sėkmės jums.

Artur Sobolevskij

Šiandien pamąsčiau, kad anksčiau Laikas mano gyvenime buvo it koks neapsisprendęs meilužis – čia yra, čia nėra; kai nori jo, jis kažkur kitur, kai Laikas skambina tau į duris – tu jau eini į kairę nuo jo: su kokiu Facebook’u, Gmail’u, Skype’u ar kita nereikšminga ypata, tik ir siekiančia sugundyti tave, nekaltą malonumus sunkiai kontroliuojančią būtybę.

Mano santykiai su Laiku buvo migloti, ir apie laimingą ateitį kartu nė nesvarsčiau: maniau, visas mūsų gyvenimas (kurį bet kuriuo atveju gyvensime daugiau mažiau kartu) bus toks – nei šioks, nei toks: vienas prie kito taikstysimės per sukąstus dantis, man kartais “skaudės galvą”, tačiau įtariau, kad jam “galvą skaudės” dažniau (“skaudančią galvą” naudoju kaip chrestomatinį atsisakymą turėti intymių santykių – nors išties nežinau, gal žmonės malonumų taip atsisako tik anekdotuose).

Taigi, Laikas nebuvo mylimiausias mano kompanionas. Nuolat jo alkau, tačiau gavusi, nebemokėdavau juo mėgautis – net tomis akimirkomis, kai nuoširdžiai džiaugdavausi jo draugija, mintyse sekundę kitą vis tiek pavirkaudavau, kad štai netrukus Laiko ir vėl nebus.

Ir staiga nūnai supratau, kur šuo pakastas mūsų įtemptuose, nelygiaverčiuose santykiuose. Paaiškėjo, kad tai aš jam nebuvau ištikima.

Ekstremalūs laiko valdymo kursai, į kuriuos mane pakvietė Povilas, buvo kraštutinė, pareikalavusi išties daug jėgų ir energijos, ir vis tik – labai svarbi pažintis su tuo, kas lydi mane nuo gimimo ir lydės iki mano mirties – pačiu Laiku.

Turbūt panašiai jaučiasi poros, pavaikščiojusios pas gerą terapeutą. Išmokau jį gerbti. Išmokau jį tausoti. Išmokau įžvelgti pozityviausias jo puses. 

Išmokau rodyti jam dėmesį. Išmokau jį netgi puoselėti. Ir žiūrėti jam tiesiai į akis.

Atrodo, mudu dar turime vilties.

Nes aš ką tik išgyvenau dešimt dienų trukusį medaus mėnesį – su savo Laiku ir pačia savimi.

PS. Per šį trumpą medaus mėnesį nuveikiau darbus, stovėjusius pusmetį, išmokau kasdien skirti laiko sau, pailsiu kur kas geriau, o streso lygis krito iki man dar nepatirto minimumo. O svarbiausia, kad išmokau atpažinti laiko vagis ir uždaryti jiems duris prieš pat nosį.:)

Ilzė Butkutė

Prieš seminarą jaučiau, kad mano darbuose ir laiko valdyme yra bardakas, bet neįsivaizdavau, kokio dydžio. Jau trečią, ketvirtą savarankiško darbo dieną buvau maloniai nustebintas savo produktyvumu ir darbų kiekiu, ką aš gebu per tą laiką padaryti.

Laikas yra toks dalykas, kurio visi turime po lygiai. Laimi tie, kurie sugeba jį naudoti efektyviausiai. Rekomenduoju kiekvienam pasidaryti tvarką savo laike! 

Visiems sėkmės.

Bronius Kaknevičius

ŽIŪRINT Į ANKSTESNIŲ MOKYMŲ DALYVIŲ REZULTATUS, PAGALVOKITE, KOKIE BUS JŪSŲ REZULTATAI.

KAIP DALYVAUTI MOKYMUOSE?

DABAR PAT, NEUŽDARYDAMI ŠIO PUSLAPIO,

PASPAUSKITE REGISTRACIJOS MYGTUKĄ.

TAM, KAD JUMS NELIKTŲ JOKIŲ KLAUSIMŲ, PATEIKIU SĄRAŠĄ TŲ ATSAKYMŲ, KURIŲ DAŽNIAUSIAI REIKIA MOKYMŲ DALYVIAMS!

Kam skirti šie mokymai?

Kiek pinigų iš viso reikės išleisti?

Kiek laiko truks mokymai?

Kaip vyks mokymai?

Kas ves mokymus?

Kaip greitai man pavyks gauti realių rezultatų iš mokymų?

Ar aš galėsiu susigrąžinti savo pinigus, jeigu mokymai pasirodys neefektyvūs?

Ar po mokymų aš galėsiu toliau ugdyti savo naujus įpročius ir įgūdžius savarankiškai?

Jeigu aš jau ir taip valdau savo finansus ar turiu keletą pajamų šaltinių, kam man dalyvauti mokymuose?

Jeigu šie mokymai bus man per sunkūs?

Aš neturiu pinigų mokymams. Galima aš pirma juose sudalyvausiu, o tada jeigu gausiu rezultatą, sumokėsiu?

KAS VES MOKYMUS?

Jurijus Clavas

Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius.

 

Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, Starfish Academy įkūrėjas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, blogo "Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, internetinių kursų "El.pašto marketingas praktikoje""Laiko valdymo pagrindai", "Laiko proveržis""Gyvenimo būdo transformacija", "Asmeninių finansų valdymas", "10 žingsnių pinigų link", "MLM koučingas" autorius.

 

Jurijus yra sertifikuotas Roberto Kijosakio metodiką Europoje atstovaujančios kompanijos Invisible99 dėstytojas, koučingo specialistas, taip pat koučingo įrankio Points of You praktikas.

ŠTAI DAR KELETAS ATSILIEPIMŲ, IŠ KITŲ MŪSŲ MOKYMŲ DALYVIŲ

Beata Nicholson

apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

Sigita Matulevičienė

apie "Laiko proveržį"

Esu patenkinta kursais, išties gana efektyviai ėmiau tvarkytis su užmestais darbais. 

Bėda, kad kursų pabaigoje jau atostogavom LT, paskui dar šventės, kai planuose darbo nebuvo, ir, jaučiu, vėl išsimušiau iš ritmo... Taigi, kursą pasikartosiu jau nuo rytojaus, o ne po mėnesio ar dviejų:) iš kursų, pradžioj susidaryto darbų sąrašo, padariau apie pusę, neskaitant, kad vis įsiterpdavo naujų užduočių. Deja, įpročius ne taip lengva laužyti, o kadangi esu prie laiko chuliganų, tai reiks kažkokius rimtus paskatinimus/bausmes sau susigalvoti. Ir vieną kart išjungt gmail (jau kokius 10 metų el. paštas būna įjungtas pastoviai) ir FB (irgi įjungtas pastoviai), nes laiko suryja begales... Tikrai rekomenduoju kursus besijaučiantiems paskendusiais darbuose. Padeda sustrukturizuoti dieną ir išsigryninti, kas svarbu:)

Donatas Brikas

apie "Laiko proveržį"

Kristina Lazickaitė

apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

Man mokymai labai patiko. Jie apima labai daug gyvenimo sričių, leidžia išsigryninti savo tikslus, išmėginti naujus dalykus, skatina svajoti. 

Labai svarbu atlikti visas užduotis be išimties ir su užsidegimu, nes tik tai leidžia pajusti gyvenimo žavesį. 21 diena mokymams iš tiesų netrumpas laiko tarpas, bet ką reiškia visą gyvenimą po jų „nesiliauti gyventi“. 

Manau tam padėtų šių užduočių nuolatinis kartojimas, bent po užduotį per savaitę, žinoma skaičiuojant rytinių ritualų.

Vita Surdokaitė

apie "Laiko proveržį"

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savimi ir savo grupės draugais, nes mums pavyko! 

Šis kursas yra gerai struktūruotas, praktinis ir priverčiantis pasitempti. 

Pasidariau 80% darbų, kurie kabėjo jau keletą mėnesių, atradau laiko primirštiems projektams ir strateginiams darbams. daugelį laiko planavimo principų ketinu taikyti ir toliau, o kai jausiu, kad vėl prisikaupė darbų, darysiu 10 dienų savarankišką Laiko Proveržį. 

Ačiū!

JEIGU JŪS TIKRAI SIEKIATE REZULTATŲ, TAI DABAR PAT REGISTRUOKITĖS Į

MOKYMUS IR TAI BUS PIRMAS ŽINGSNIS LINK JŪSŲ PAJAMŲ AUGIMO.

P.S. Pakaks laukti, kol aplinkybės susiklostys, taip, kaip Jums norisi! Kurkite aplinkybes patys! Pagaliau, paimkite, savo gyvenimą į savo rankas! Niekas nepadarys tai už Jus, o aš Jums tame padėsiu.

Jeigu Jums kilo klausimai dėl mokymų apmokėjimo - rašykite :  info@starfishacademy.lt
arba skambinkite telefonu: +370 686 868 33

© 2020. Starfish Academy