- Online mokymai -

NT KREDITŲ PASLAPTYS

10+ metų

PATIRTIS  PASKOLŲ IR FINANSŲ SEKTORIUJE

33 000 000+ Eur

SUTAUPYTA ŠEIMOMS IR VERSLAMS PER 10 METŲ PRAKTIKĄ

 KODĖL ŠIE MOKYMAI?

Paskolos daugeliui siejasi su stresu, ilgalaikiu įsipareigojimu, baime, tačiau tuo pačiu tai yra galingas įrankis, leidžiantis įsigyti jūsų norimą turtą greičiau. Taip pat sumaniai panaudojant paskolas, kaip finansinį svertą, didinti jūsų pinigų grąžą versle ar investavime. Šie mokymai skirti tiek  galvojantiems apie būsto kreditus, tiek apie paskolas verslui ar investicinei veiklai ir siekiantiems išmokti visko ko reikia, kad šios paskolos netaptų galvos skausmu, o kaip tik leistų efektyviai jas panaudoti ir nepermokėti bankams.

 KO IŠMOKSITE MOKYMUOSE?

KAIP PASIRUOŠTI BŪSTO PIRKIMUI SU KREDITU?

 • Kaip teisingai pasirinkti kredito sumą?

 • 3 kredito rizikos lygiai

 • Kokios kredito išdavimo taisyklės?

 • Kaip pasitikrinti, ar teisingai pasirinkai kredito sumą?

 • 3 veiksmai, kurie apsaugos nuo kredito nutraukimo

 • Kuo skiriasi GERI ir BLOGI kreditai?

 • Įrankiai: Finansinio raštingumo testas

KAIP TEISINGAI PASIRINKTI KREDITO SUTARTIES SĄLYGAS?

 • Kredito laikotarpis

 • Mokėjimo metodas - linijinis/anuitetinis

 • Kintamos palūkanos 3-6-12 EURIBOR

 • Kaip fiksuoti savo palūkanas?

 • Iš ko susideda kredito palūkanos?

 • Kaip palūkanos gali pakilti nuo 2% iki 8%?

 • Įrankiai: Šeimos finansinių dokumentų analizės anketa

10 ŽINGSNIŲ, KAIP DERĖTIS DĖL KREDITO SĄLYGŲ

 • Kaip neprarasti sumokėto avanso už NT?

 • Kaip sutaupyti laiko deryboms?

 • Ko galite reikalauti iš bankų?

 • Tikslus paskolos grąžinimo planas

 • 5 prašymai kreditui gauti

 • Mažiausiai 3 kredito sutarčių palyginimas

 • Įrankiai: Kredito pasiūlymų analizės šablonas

15 BŪDŲ, KAIP SUTAUPYTI BANKO PALŪKANAS

 

 • Sistema, kuri padės išlaikyti saugų kreditą

 • Kaip nepermokėti už draudimus?

 • Mokesčių lengvata „sūris spąstuose“

 • Kaip paprastai padidinti 20 proc. savo pajamas?

 • Kaip dvigubai greičiau grąžinti kreditą?

 • Kaip sutaupyti mažiausiai pusę bankui mokamų palūkanų?

KAIP GAUTI KREDITĄ 2-3 NT ARBA VERSLUI?

 

 • Kredito reikalavimai daugiau kaip vienai kredito sutarčiai

 • Kuo skiriasi kreditai žmogui ir verslui?

 • Kada geriau imti kreditą asmeniui, o kada verslui?

 • Kaip gauti paskolą naujai įkurtam verslui?

 • Kreditų ilgalaikė strategija ir sąlygų pasirinkimas

 • Kada naudinga NT parduoti, o kada naudinga išnuomoti ir imti antrą kreditą?

 MOKYMŲ FORMATAS

5 dienas dalyvausite gyvuose online užsiėmuose per Zoom platformą, kur gausite tos dienos modulio pamokų turinį ir įrankius. Žemiau rasite kiekvieno užsiėmimo datą ir laiką.

 

Niekur važiuoti NEreikės! Kiekvieną vakarą prisijungsite prie gyvo online užsiėmimo, kurio metu bus dėstoma pamokos medžiaga ir duodamos užduotys. Jeigu negalėsite dalyvauti gyvai, vėliau galėsite peržiūrėti pamokos video įrašą, kurį kartu su visa dalomąja medžiaga ir įrankiais gausite el. paštu. Mokymų metu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

 MOKYMŲ TVARKARAŠTIS

 • KAIP PASIRUOŠTI BŪSTO PIRKIMUI SU KREDITU?

 • KAIP TEISINGAI PASIRINKTI KREDITO SUTARTIES SĄLYGAS?

 • 10 ŽINGSNIŲ, KAIP DERĖTIS DĖL KREDITO SĄLYGŲ

 • 15 BŪDŲ, KAIP SUTAUPYTI BANKO PALŪKANAS

 • KAIP GAUTI KREDITĄ 2-3 NT ARBA VERSLUI?

MOKYMUS VEDA

MARIUS JANSONAS

FINANSŲ IR KREDITŲ VALDYMO ASOCIACIJOS PREZIDENTAS

Per pastaruosius 10 metų Marius savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti daugiau nei 33 000 000 eurų paskolų palūkanų. Marius Jansonas dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją" ir buvo išrinktas jos prezidentu.

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

Šiais laikais susigaudyti finansiniuose labirintuose labai sunku, todėl šie mokymai taps Jūsų žemėlapiu. Mokymų metu gautos žinios padės išsirinkti banką, labiausiai atitinkantį jūsų lūkesčius bei gauti paskolas geriausiomis sąlygomis. O jeigu nenorėsite to daryti patys, visada galėsite kreiptis pagalbos į Marių ir jo komandos ekspertus už geriausią kainą.

FINANSINIS RAŠTINGUMAS

Atrasite ir įgysite svarbių žinių, padėsiančių pasiruošti finansinėms problemoms. Sužinosite, kaip veikia NT kredito paskolos, kaip efektyviai tvarkyti savo finansus, grąžinant jas. 

POZITYVI APLINKA

Susipažinsite su žmonėmis, turinčiais panašius į Jūsų tikslus, besidominčiais asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite aplinką, kuri nuolat skatins Jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.

EKSPERTAI PRAKTIKAI

Visus Starfish Academy mokymus veda ekspertai ir praktikai, kurie patys taiko dėstomas žinias kasdienėje savo veikloje ir todėl žino, kad tai veikia ne iš teorijos, o iš asmeninės patirties. Mūsų mokymų moto - praktikuok, tai ką dėstai.

KĄ APIE MARIŲ SAKO JO KLIENTAI IR MOKYMŲ DALYVIAI?

Laurynas ir Linas

Aš (Linas) tapau asociacijos nariu tuomet, kai nusprendžiau, kad trūksta žinių verslo ir asmeninių kreditų klausimais. Pradėjus dalyvauti visuose FIKVA rengiamuose renginiuose man buvo atsakyta į rūpimus kreditų klausimus bei padidintas finansinis raštingumas. Aš (Laurynas) tvirtai pasitikiu Mariumi Jansonu, nes matau, kad jis nuoširdžiai nori padėti kiekvienam žmogui, dalyvaujančiam FIKVA organizuojamame renginyje ar besikonsultuojančiam kredito ar kitais klausimais. Šiame komerciniame amžiuje tai yra labai reta, o gal net visai nėra.

Ieva ir Darius Dorelaičiai

Mes su Mariumi Jansonu ir asociacija FIKVA susipažinome gana seniai, nes turime skaudžios patirties su bankais. Šios asociacijos dėka po truputį keičiame savo mąstymą, o lygiai taip pat keičiasi ir mūsų finansinė padėtis. Intensyviai dirbame finansų srityje, su savo asmeninėmis išlaidomis ir pajamomis, turime Santaupų ir Paskolos Valdymo planą, kurio laikomės. Jis padėjo mums susitelkti. Džiaugiamės, kad po truputį turime ir rezultatų. Mūsų tikslas išeiti iš samdomo darbo ir žengti finansinės laisvės link- garantuojame, kad su FIKVA šį tikslą tikrai pasieksime.

Edita ir Gintaras Striaukai

Metai bendravimo su Mariumi Jansonu padėjo išsianalizuoti, kokioje finansinėje padėtyje esame: buvo išanalizuotos turimos finansinės sutartys, jų nauda ar žala. Paaiškėjo, kad kasame sau finansinę duobę. Didžiausia narystės nauda- susigaudyti mokestinėje aplinkoje, kuri šiais laikais labai dažnai kinta, bei galimybė dalyvauti visuose FIKVA organizuojamuose seminaruose, nes jie padeda nuo pat pradžių susigaudyti, kur galima investuoti nedidelėmis sumomis, kaip sutaupyti mokesčius. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad patys turėdami finansinį raštingumą- jį galime perduoti ir savo vaikams.

Rasa Morkūnienė

Esu FIKVA narė. Buvimas FIKVA nare leidžia man sistemingai judėti asmeninių finansinių tikslų link. Prieš tampant asociacijos nare viską gyvenime atlikdavau gana chaotiškai, nors žinojau, kad turi būti sistema, tačiau nežinojau, kaip ją sukurti. Asociacijos dėka gavau mokymus ir supratimą, kaip tą daryti, turiu galimybę lankytis seminaruose, kurie padeda kryptingai laikytis asmeninių finansinių tikslų. Didžiausia narystės nauda yra pagalba laikytis nustatyto kelio finansinių tikslų link.

Salvijus ir Kristina

Ieškojome finansinio patarimo dėl būsto kredito, kadangi norėjome statytis namą. Planavome imti savo galimybėms per didelį kreditą. Marius Jansonas konsultacijos metu mus supažindino su kredito ir finansų pasauliu. Dabar, jau turėdami finansinį supratimą- mes galime netgi paaiškinti, kur pinigus prarado mūsų tėvai, bei patarti savo vaikams, ko geriau nedaryti ar geriau daryti. Aš (Kristina) džiaugiuosi Mariaus Jansono patarimais imant būsto kreditą, kadangi tik Jo dėka pavyko su banku susitarti geresnes sąlygas, nei buvo siūlomos pasirašyti.

Valerijus su žmona

Atėjome į asociaciją prieš 5 metus. Tuo metu nežinojome, kas yra finansai, kadangi niekas jų mūsų paprasčiausiai nemokė. Pirmas žingsnis buvo paklausyti Mariaus Jansono, kuris tuo metu mums buvo nežinomas. Rekomenduojame dalyvauti kartu su antrąja puse, kadangi gaunamą informaciją perteikti ir perpasakoti yra labai sudėtinga. Labai džiaugiuosi (Valerijus) Mariaus Jansono ir asociacijos rengiama švietėjiška veikla, nes tik dėl jo mokymų pradėjome savo šeimos finansinį išprusimą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI  KLAUSIMAI

Kam skirti šie mokymai?

Kaip suprasti, kad mokymų kaina man atsipirks?

Ar aš galėsiu susigrąžinti savo pinigus, jeigu mokymai pasirodys neefektyvūs?

Ar aš galiu dalyvauti mokymuose, jeigu aš ne iš Vilniaus?

Kiek laiko truks mokymai?

Kaip vyks mokymai?

Jūs gausite susistemintą kurso medžiagą uždaroje platformoje, kurioje galėsite peržiūrėti video medžiagą. Taip pat galėsite prisijungti prie uždaros Facebook grupės, kurioje galėsite diskutuoti su kitais kurso dalyvais bei gauti atsakymus iš Mariaus Jansono.

Aš neturiu pinigų mokymams. Galima aš pirma juose sudalyvausiu, o tada, jeigu gausiu rezultatą, sumokėsiu?

Kaip greitai man pavyks gauti realius rezultatus iš mokymų?

Banko kreditų paslaptys

Būsto paskolų

modulis

Viskas apie  būsto paskolas


4 online užsiėmimai apie būsto kreditus

1 online užsiėmimas apie verslo paskolas

Prieiga prie pamokų video įrašų

Naudingi įrankiai

Uždara dalyvių FB grupė

Verslo ir investicijų paskolų modulis

Viskas apie Verslo ir investicinio NT paskolas


4 online užsiėmimai apie būsto kreditus

1 online užsiėmimas apie verslo paskolas

Prieiga prie pamokų video įrašų

Naudingi įrankiai

Uždara dalyvių FB grupė

Pilnas kursas

Visi kurso moduliai


4 online užsiėmimai apie būsto kreditus

1 online užsiėmimas apie verslo paskolas

Prieiga prie pamokų video įrašų

Naudingi įrankiai

Uždara dalyvių FB grupė

REZULTATO GARANTIJA

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Sekite mus

+ 370 685 55286

info@starfishacademy.lt

 

© Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos