Kodėl banke neprašo jūsų pažymių lentelės? Kas yra tikra turtas? Kaip įdarbinti pinigus? Kodėl sunkus darbas neveikia? Kaip diversifikuoti savo pajamų šaltinius ir būti mažiau jautriems darbo pajamų sumažėjimui ar praradimui.

 

Kurso metu rasite atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų ir vėliau galėsite pritaikyti šias pamokas. 

KODĖL VERTA DALYVAUTI?​

Pakeitę savo mąstyseną, pakeisite savo gyvenimą.

Kursas skirtas padidinti jūsų finansinį intelektą ir suteikti jums tvirtą pagrindą finansų klausimais. Baigę kursą, jūs žinosite daugiau nei 95% pasaulio žmonių žino apie savo finansus.  
 

Kursas parengtas pagal Roberto Kiyosakio ir Starfish Academy mokymų programą, kurią papildėme Baltijos šalyse įgyta patirtimi siekiant finansinės laisvės. Be to, jūs susidarysite aiškesnį vaizdą apie tai, kur šiandien esate finansiškai ir kaip pasiekti pasyvių pajamų tikslą.

Mokykitės patogiu laiku ir patogioje vietoje

Galėsite mokytis ten, kur jums patogu, visa mokomoji medžiaga bus jums prieinama patogioje kurso platformoje, kurią galėsite pasiekti su savo asmeniniu prisijungimu. Prieiga išliks visą laiką, tad kursą galėsite pasikartoti ir vėliau.

Jūs pamatysite savo pinigų pasaulį naujoje šviesoje

Atrasite ir įgysite svarbių žinių, padėsiančių pasiruošti finansinėms problemoms. Sužinosite, kaip veikia pinigai, kaip tvarkyti savo finansus; išsiaiškinsite, kas yra aktyvios ir pasyvios pajamos, koks yra pagrindinis skirtumas tarp apmokamo darbo ir verslo; tarp pasyvių pajamų ir kitų pajamų.

Gausite įkvėpimo ir drąsos savo augimui

Saviugdai nėra ribų! Šiuose mokymuose atrasite puikią savo asmeninio augimo ir įgūdžių tobulinimo platformą. Tai taip pat vieta kur turite prog ieškoti naujų idėjų ir galimybių. O kai pagausite augimo greiti dar kartą isitikinsite kokią reikšme turi tinkama aplinka, palaikimas ir bendraminčiai šalia.

Šis kursas yra jūsų mąstymo restartas!

JURIJUS CLAVAS

- STARFISH.ACADEMY LIETUVA ĮKŪRĖJAS -  

-   3 verslų savininkas ir investuotojas-praktikas 

-    knygos "Investavimo į nekilnojamą turtą" bendraautorius

-    daugelio populiarių  interneto kursų autorius

-    UAB Starfish Academy įkūrėjas ir vadovas

-    BNI Lietuva Baltia skyriaus direktorius-konsultantas

-    Sertifikuotas John C. Maxwell ir Kijosakio programų treneris

-    Sertifikuotas koučingo specialistas (pagal ICF programą)

-    10 metų mokymų vedimo patirtis

INFORMACIJA APIE MOKYMUS

Kursas internetu suteikia jums galimybę mokytis savo namuose internetu.

 

Mokykitės tiesiai iš namų! Ir nebijokite Koronaviruso! Kiekvieną dieną mes atsiųsime jums nuorodą į naują pamoką.

 • Kurso pradžioje ir pabaigoje Jūs gausite prieigą prie 2 webinarų įrašų, kurių tikslas bus padėti jums tinkamai startuoti ir apibendrinti gautas žinias, siekiant jas paversti veiksmais. Taip pat gausite ir gyvų skambučių įrašus.
 • Kitomis kurso dienomis Jums atidarysime 5 video pamokas.
 • Jūs galėsite peržiūrėti medžiagą jums patogiu laiku per savo kompiuterį internetu.
 • Taip pat būsite prijungti prie uždaros kurso grupės Facebook, kurioje galėsite dalintis savo rezultatais, atliekant užduotis bei gauti kitų dalyvių ir mūsų grįžtamą ryšį.

 

 • KAM SKIRTI ŠIE MOKYMAI?

  Pirmiausia tiems, kas iki šiol nejaučia, kad užtikrintai kontroliuoją savo finansinį gyvenimą. O taip pat tiems, kas nori išsiaiškinti asmeninių finansų valdymo klausimus gerokai giliau.

 • KIEK LAIKO TRUKS MOKYMAI?

  Mokymai truks 7 dienas, kiekvieną dieną jūs gausite naują video pamoką.

 • KAIP VYKS MOKYMAI?

  Mokymai vyks internetu, 1 ir 7 mokymų dieną jūs gausite prieigą prie įvadinio ir baigiamojo webinaro įrašų, o 2-5 dienomis, jms bus atidaromos specialiai paruoštos video pamokos su namų darbais. Visą medžiagą pasieksite per kurso platformą, prisijungimus prie kurios gausite įsigijus kursą.

 • KAIP GREITAI PO MOKYMŲ PAVYKS GAUTI REALIUS REZULTATUS?

  Kursų metu sužinosite svarbius žingsnius, kurie padės pradėti ar tęsti kelionę svajonių pajamų link, geresnės asmeninės ir šeimos finansinės gerovės link. Bet rezultatus duoda tik praktika. Kaip greitai pritaikysite naujas žinias ir paversite jas įgūdžiais, taip greitai ir atsiras rezultatas.

 • AR MOKYMAI SKIRTI TIK NAUJOKAMS?

  Šie mokymai - tai tik pirmas žingsnis jūsų įgūdžių augimo procese. Pabaigus mokymus Jūs įgysite geresnį savo asmeninės finansinės situacijos suvokimą bei įdėjas, kaip ją galite gerinti. Jūs galėsite tai daryti savarankiškai, be jokios pašalinės pagalbos arba tęsdami kelionę su mumis.

 • JEI MOKYMAI BUS PER SUNKUS.

  Jūs, kaip niekas kitas, atsakote už savo poelgius, ir daug kas priklauso nuo Jūsų atsidavimo užduotimis mokymų metu. Ypač, jeigu Jūs naujokas. Būtent todėl, kad pašalinti visas abejones, mes duodu 100% pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jeigu Jums nesigaus. Tačiau mes visomis jėgomis stengsimės padaryti taip, kad Jūs gautumėte daugiau nei laukiate.

 • JUS GALĖSITE GRĄŽINTIS PINIGUS, JEI MOKYMAI PASIRODYS NEEFEKTYVŪS.

  Jeigu mokymų metu Jūs nuspręsite, kad tai Jums neįdomu ir neefektyvu, ir kad, net atliekant visas užduotis, Jūs negalite pasiekti rezultato, tai mes iš karto pareikalavus grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus. Kaip rodo ankstesnių mokymų praktika, dalyvis gali rasit krūvą priežasčių, kodėl nieko nedaryti, atsisakęs rezultatų, kurių sėkmingai siekia kiti dalyviai. Tai individualus kiekvieno pasirinkimas.

PASIŽIŪRĖKITE KOKIUS ATSILIEPIMUS PALIKO ANKSTESNIŲ MŪSŲ MOKYMŲ DALYVIAI

100% pinigų grąžinimo garantija

Mes taikome aktyvias mokymosi metodikas, kurios padeda įtvirtinti iki 90% įsigytos informacijos.

 

Nors mes tikime, kad jūs gausite daug vertingų žinių, mes siūlome jums dalyvauti mokymuose visiškai be rizikos.

 

Jei po kurso baigimo, jūs jausite, kad jis nepatenkino jūsų lūkesčių, susisiekite su mumis ir grąžinsime Jums 100% sumokėtų pinigų.

 

Jeigu per 1 mėnesį po mokymų nuspręsi, kad tau dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai, arba jūs nuspręsite, kad informacija, kurią gavote, nepakankama tam, mes grąžinsime jums pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti jūsų pinigų. Mes vertiname jūsų laiką ir lėšas!

 

Deja, jeigu tu nuspręsi, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos tau netinka, mes daugiau negalėsime tau nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

Sekite mus

+ 370 6488 0401

info@starfishacademy.lt

 

© Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos