- Online mokymai -

Išmokite sumaniai organizuoti savo pinigus ir juos įdarbinti

Paprasti būdai sutaupyti ir įdarbinti savo pinigus!

 

DIDŽIOJI DALIS ŽMONIŲ SAVO PINIGUS UŽDIRBA IŠKEISDAMI JUOS Į SAVO LAIKĄ!!!

Jūsų laikas yra labai ribotas išteklius. O štai pinigai - praktiškai neribotas išteklius.  

 

PAPRASTI ŽMONĖS GALI IŠMOKTI NESUDĖTINGAI SUKAUPTI KAD IR MINIMALŲ KAPITALĄ IR UŽDIRBTI SAVO PINIGUS ĮDARBINĘ ŠĮ TURIMĄ KAPITALĄ, O NE TIK KEISDAMI SAVO LAIKĄ Į PINIGUS. 

Galimybė sukaupti solidų kapitalą ir gyventi iš gaunamų nuo jo pasyvių pajamų šiandien prieinama kiekvienam!!!

Ar žinote, kad investuodami viso labo tik 1 eurą per dieną per 32 metus su 20% metinių palūkanų Jūs sukaupsite 1 milijoną eurų! Ir tai ne joks stebuklas, o paprasta matematika su sudėtinėmis palūkanomis.

O AR GALĖTUMĖTE SKIRTI 1 EUR PER DIENĄ SAVO INVESTICINIO KAPITALO DIDINIMUI?

  • Ar įmanoma išmokti skirti investavimui bent 1 eurą per dieną?
  • Arba išmokti gauti vidutiniškai ne mažiau kaip 20% metinių palūkanų?  

Žinoma, tai įmanoma bet kuriam iš mūsų! Tuomet įspūdingų rezultatų nereikės laukti 32 metus!  

O jeigu skirtumėte daugiau nei 1 eurą arba už didesnį pelno procentą, tai sukaupti milijoną galima ir gerokai greičiau!  

 

Kaip Jūs galvojate, kokias pasyvias pajamas Jūs galite gauti nuo 1 000 000 Eur? 10 000 Eur kas mėnesį! Nepriklausomai nuo to, kur, kaip ir kuo Jūs užsiimate!

TURTINGU TAPTI PAPRASTA! GALIMYBĖ TAPTI FINANSIŠKAI LAISVU ŽMOGUMI ŠIANDIEN PRIEINAMA JUMS!​

Pasinaudokite ja, leiskite savo pinigams dirbti Jums, didinant Jūsų kapitalą, ir Jūs neišvengiamai pasieksite sėkmę!

MOKYMŲ PROGRAMA INTERNETU

KAPITALO KŪRIMO PASLAPTYS

Mokymuose „Kapitalo kūrimo paslaptys“ mes pristatome (ir detaliai pademonstruojame) pagrindinius principus, kaip galima priversti savo pinigus dirbti Jums, kaip išvengti pagrindinių klaidų, taip dažnai pasitaikančių finansų rinkoje. Taip pat duosime keletą veikiančių ir asmeniškai patikrintų modelių, kurių kiekvienas padės išmokti "atlaisvinti" dalį savo uždirbamų pinigų bei sumaniai juos panaudoti, ir taip padidinti pajamas iš Jūsų investicijų keletą kartų. 

JŪS TURITE GALIMYBĘ ĮSIGYTI ŠIŲ MOKYMŲ VIDEO ĮRAŠUS IR VISĄ MEDŽIAGĄ YPAČ GEROMIS SĄLYGOMIS!

Šie mokymai suteiks Jums aiškų asmeninių finansų valdymo ir investavimo principų supratimą, šablonus ir paruoštas strategijas. Po šių mokymų Jums reikės tiesiog "imti ir daryti". Tai praktiškai išbandyta ir veiksminga!

 KAIP TAI VYKS?

Po apmokėjimo savo nurodytu el. paštu kiekvieną dieną gausite vis naujo video seminaro įrašą su praktinėmis užduotimis ir visa kita praktine medžiaga (skaičiuoklėmis, seminarų skaidrėmis).

Vieno video seminaro įrašo trukmė - 60 - 90 minučių. Įrašų kiekis priklauso nuo jūsų pasirinkto mokymų paketo. Šiuos įrašus galėsite peržiūrėti savo pasirinktu laiku ir norimu tempu. Šie įrašai jums bus laisvai prieinami internetu. 

KO TIKĖTIS IŠ ŠIŲ MOKYMŲ? 

Mokymai suskirstyti į 3 dalis

Asmeninių finansų valdymas

 

Šioje dalyje nagrinėjame tai, kaip Jūs galite gerokai padidinti savo asmeninių finansų valdymo efektyvumą, kaip organizuoti savo asmeninius ar šeimos finansus. Taip pat pristatome veiksmingą šeimos finansų valdymo sistemą. Kitaip sakant - tai pamatiniai asmeninių finansų valdymo principai, kurių pritaikymas suteiks galimybę tapti turtingesniais net nepadidinus savo pajamų! Be to, aptarsime būdus, kaip neinvestuojant papildomų lėšų galite padidinti savo būsimą pensiją 2-3 ir daugiau kartų. Galite paskaičiuoti, kaip greitai Jums atsipirks investicija į šiuos mokymus tik šios informacijos dėka.

Nagrinėjamos temos:

Investavimo pradžiamokslis

 

Šioje dalyje suteiksime Jums visas būtinas bazines žinias tam, kad Jūs galėtumėte savarankiškai sėkmingai pradėti kurti savo kapitalą, naudodami įvairius instrumentus.

Nagrinėjamos temos:

VIP grupė

 

Šioje VIP grupėje papildomai pasakosime apie pažangius modelius ir greitiklius, kurių dėka galima pasiekti dar geresnį efektyvumą iš Jūsų investicijų, papildomus veiksmus ir specialias strategijas, kurios duos LABAI GERUS rezultatus. Taip pat pasakosime apie pagrindines klaidas, su kuriomis susiduria dauguma pradedančių investuotojų, ir tai, kaip jų išvengti.

Nagrinėjamos temos:

PAPILDOMOS DOVANOS! 

virš 100€ vertės

#1 VIP grupės dalyviams - Nuotolinis kursas "Asmeninių finansų valdymas" (audio įrašai)

Kiekvieną dieną ugdysime savyje tam tikrus savo finansų kontrolės įgūdžius. Per 7 dienas Jūs gausite eilę veikiančių instrumentų, kuriuos pats naudoju jau daugiau nei 10 metų, o taip pat išmėginsite juos praktikoje. Taip, kad pabaigus mokymus, Jūs galėtumėte naudotis jais jau savarankiškai.

Vertė: 43€

#2 Būsto kredito valdymo atmintinė  

Būsto kredito valdymo atminitinė padės Jums sutaupyti sumokant mažiau palūkanų bankui

Vertė: 15€ 

#3 VIP grupės dalyviams - papildomas seminaro įrašas "Investavimas tarpusavio skolinimosi platformose (P2P Lending)"  

50 min. trukmės papildomas video seminaro įrašas, kuriame nagrinėjamas Lietuvoje ir pasaulyje populiarėjantis investavimo būdas "Tarpusavio skolinimosi platformose". Šiame seminaro įraše aptariama, kas tai yra "P2P lending investavimo būdas", kaip tai veikia, kokias platformas galite naudoti ir kaip tai daryti strategiškai, siekiant sumažinti potencialias rizikas ir maksimizuoti savo pelną.  

Vertė: 20€ 

Kas veda šiuos mokymus?

Jurijus Clavas

 

Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius.

 

Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, Starfish Academy bendraįkūrėjas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, asmenybės tobulėjimo ir verslumo blogo "Sėkmės pamokos” autorius, interneto kursų "El.pašto marketingas praktikoje", "Laiko valdymo pagrindai", "Laiko proveržis", "Gyvenimo būdo transformacija", "Asmeninių finansų valdymas", "10 žingsnių pinigų link", „Infoverslas nuo nulio“, "MLM koučingas" autorius. Jurijus investavimu užsiima nuo 2006 metų, pradėjęs nuo investicinių fondų, šiuo metu savo investicijų portfelyje turi vertybinių popierių, NT, žaliavų ir verslų kombinaciją.

 

Jurijus yra sertifikuotas Roberto Kijosakio metodikos treneris, koučingo specialistas, taip pat koučingo įrankio Points of You praktikas.  

Mindaugas Grajauskas

 

Investuotojas, asmeninių finansų valdymo konsultantas, profesionalus lektorius ir verslininkas.

 

Mindaugas yra projekto www.finansuanatomija.lt autorius, intelektualaus laisvalaikio ir mokymų projekto „STORY-GAMES“ sumanytojas ir vadovas, finansų valdymo seminarų ir konferencijų pranešėjas ir organizatorius, mokymų ir tobulėjimo priemonės POINTS OF YOU sertifikuotas treneris Lietuvoje. Mindaugas yra mokomosios priemonės – simuliacinio ugdomojo žaidimo “Startum erdvėlaivis” autorius (www.erdvelaivis.lt). Taip pat knygos „Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ bendraautorius.   

Dažniausiai užduodami klausimai


Kokio pasirengimo lygio reikalauja mokymai?

Mokymai sukurti taip, kad žmogus, visiškai nieko nesuprantantis apie finansus, galėtų įsisavinti visas žinias, modelius ir strategijas. Žinoma, labiau patyrusiems dalyviams taip pat bus daug vertingų praktinių idėjų.

Kaip suprasti, kad mokymų kaina man atsipirks?

Kaip greitai man pavyks gauti realų rezultatų iš mokymų?

Ar reikės iš karto po mokymų eiti ir investuoti pinigus?

Ar Jūs patys investuojate?

Aš neturiu pinigų mokymams. Galima aš pirma juose sudalyvausiu, o tada jeigu gausiu rezultatą, sumokėsiu?

Ar aš galiu dalyvauti mokymuose, jeigu aš ne iš Vilniaus?

IŠANKSTINĖ MOKYMŲ KAINA

Kapitalo Kūrimo Paslaptys

Bazinis paketas

Asmeninių finansų valdymas +

Investavimo pradžiamokslis

 

VIP paketas

Asmeninių finansų valdymas +

Investavimo pradžiamokslis +

VIP grupė

Mokymų pradžia iš karto po jūsų apmokėjimo!

Du populiariausi klausimai dėl kainos

“O kodėl taip brangu?! ” Jeigu Jūs panaudosite bent jau 10% iš pasiūlytų metodų – Jūs sutaupysite laiko ir ne vieną šimtą ar tūkstantį eurų. Šių mokymų vertė gerokai didesnė nei jo kaina...

 

“Eee...O kodėl taip pigu?!" Patys stebimės :) Nusprendėme, kad norime suteikti galimybę daugeliui žmonių peržiūrėti mūsų seminarų įrašus prieinamomis kainomis ir taip padidinti turingų lietuvių gretas.

 

MES TUO TIKIME IR PATYS NAUDOJAMĖS! Rengdami mokymų medžiagą, strategijas ir šablonus mes investavome daug savo laiko. Dar daugiau savo laiko ir pinigų investavome ieškodami, tikrindami ir bandydami skirtingus metodus ir strategijas. Tikime, jog tai sąžiningi mainai, kurie neabejotinai Jums suteiks daug naudos.

REZULTATO GARANTIJA!


Jeigu per 1 mėnesį po mokymų Jūs nuspręsite, kad Jums dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai, arba Jūs nuspręsite, kad informacija, kurią gavote, nepakankama tam, kad sėkmingai kurti kapitalą, mes grąžinsime Jums pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme Jums tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti Jūsų pinigų. Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!

 

Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime Jums nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

Kontaktai

Jeigu Jums kilo kokių nors klausimų dėl apmokėjimo ar registracijos, prašome kreiptis į mus:

tel. +370 686 868 33, +370 615 94 411, el. paštu: info@starfishacademy.lt 

 

P.S. Visi mokymų įrašai ir medžiaga liks Jums. Jeigu po kurio laiko Jūs norėsite ką nors pasikartoti, Jūs visada galėsite praeiti mokymus dar kartą savarankiškai Jums komfortišku tempu ir laiku.  

Nelaukite! Registruokitės dabar!

Registruokitės ir pradėkite kelionę link savo kapitalo kūrimo!​

Sekite mus

+ 370 686 86 833

info@starfishacademy.lt

 

© Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos