2-jų dienų INTENSYVŪS FINANSINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PAŽENGUSIEMS (INT2) 

 

Antrasis žingsnis finansinės laisvės link JAU PO:

0
0
DAYS
0
0
HOURS
0
0
MINUTES
0
0
SECONDS

7 VIDEO PAMOKOS IR

ONLINE GYVOS PRAKTIKOS DIENOS 2020 12 12–13

STARFISH.ACADEMY padeda žmonėms pasiekti finansinę laisvę gyvenant harmoningą gyvenimą.

Jei jau baigėte 2 dienų intensyvius mokymus, esate laukiami į intensyvius mokymus pažengusiems, kurie dar labiau padės padidinti jūsų finansinį intelektą. 

Būkite pasiruošę savaitgaliui, kuris toliau plės jūsų suvokimo ribas kalbant apie pinigus.

 


  KAM  skirti šie mokymai?

  Intensyvus kursas pažengusiems, skirtas tiems, kurie nori: 

  Gyventi savo gyvenimą pagal savo sąlygas

   

  Atsikratyti baimių ir nerimo dėl pinigų

   

  Suvoksite, kokie investavimo instrumentai labiau tinka, Jums

  Nesirūpinti dėl pinigų, laiko ir skirti juos toms veikloms, kuriomis nori užsiimti;

  Įdarbinti savo pinigus, kad jie dirbtu už juos, o ne jie dėl pinigų

  Keliauti, ten kur nori bei turėti pakankamai laiko savo šeima

  290+

  TIEK ŽMONIŲ JAU DALYVAVO ŠIUOSE MOKYMUOSE

  95 %

  TIEK DALYVIŲ ĮVERTINO MOKYMUS PUIKIAI/LABAI GERAI (VID. 4,8 BALAI IŠ 5)

  7 video pamokos ir 2 dienos

  TIEK VIDEO PAMOKŲ JŪS GAUNATE IR TIEK DIENŲ PRAKTIKUOSITĖS, KAD ĮTVIRTINTI JOSE GAUTAS ŽINIAS


  KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Mokysitės iš Kijosakio patirties

   Tik mūsų mokymuose pats Robertas Kijosakis taps Jūsų tiesioginiu mokytoju, nes tik čia galėsite mokytis betarpiškai iš jo besimokiusių Starfish Academy trenerių ir facilitatorių. Šių video mokymų nepamatysite jokiuose kituose kursuose, tik pas mus. Mes padėsime jums išgauti maksimalią naudą iš to ir pritaikyti kuo daugiau idėjų praktikoje.

  • Jūsų planas

   Net 2 ištisas dienas jūs mokysitės iš Roberto Kijosakio, klausysitės jo patarimų, atliksite praktines užduotis ir susidarysite savo "ištrūkimo iš Žiurkių rato" planą, kuris taps pagrindu Jūsų tolimesniems veiksmams ir leis jį detalizuojant nuosekliai žengti link jūsų finansinės laisvės.

  • Pozityvi aplinka

   Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite apinką, kuri nuolat skatins jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.


  IŠGIRSKITE KĄ SAKO DALYVIAI:

  AIVARAS

  IRMA

  ALGIRDAS

  INVESTICIJOS:

  ASMENIUI

  (intensyvūs mokymai, dalyvio rinkinys, prieiga prie FB grupės, DOVANOS)

  356,95 €​ (617,10 €)

  PORAI

  (intensyvūs mokymai X 2, dalyvio rinkinys X 2, prieiga prie FB grupės X 2, DOVANOS)

  653,40 €​ (1173,70€)

  7 VIDEO PAMOKOS IR

  ONLINE GYVOS PRAKTIKOS DIENOS 2020 12 12-13*

  *Jeigu gyvų online praktikos dienų datos netinka, bus galima pasirinkti kitas datas

  VIETA: internetas


  DALYVIŲ SĖKMĖS ISTORIJOS:


  Sėkmės istorijos - yra tai kuom mes didžiuojamės. Tai pagrindinis rodiklis, rodantis kad gautos ir pritaikytos žinios suteikia galimybę pagerinti savo finansinę padėti

   KIEKVIENO SĖKMĖS ISTORIJOS YRA INDIVIDUALIOS.

   Vieni pradeda gauti pirmasias pasyvias pajams, kiti įkuria verslą ir pradeda dirbti sau arba pasiekia asmeninių aukštumų. Mes švenčiam kiekvieną žingsnį padaryta link savo tikslų ir svajonių, nes tai yra dalis nueito kelio. 

    

    

    

    

    

    

    

    

   MES MATOME NARIŲ REALIUS FINANSINIUS POKYČIUS, ir tai suteikia motyvacijos skleisti mūsų misiją ir plėsti "VIDINĮ RATĄ". Nes jei pokyčiai vyksta dešimtims narių, tai reiškia, kad įvyks ir kitiems. Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.  

    MOKYMUS Moderuoja:

    Jurijus Clavas, STARFISH.ACADEMY LIETUVA ĮKŪRĖJAS 

    Privatus investuotojas, verslininkas, lektorius. Aktyviai siekia finansinės laisvės ir savo žiniomis dalinasi su bendruomenės nariais mokymų metu. Yra sertifikuotas Roberto Kiyosakio metodikos dėstytojas, sertifikuotas koučingo specialistas, įrankio Points of You praktikas. 

    REZULTATO GARANTIJA!


    Jeigu per 1 mėnesį po mokymų nuspręsite, kad  dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai, arba nuspręsite, kad informacija, kurią gavai, nepakankama tam, kad sėkmingai kurti kapitalą, mes grąžinsime  pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti jūsų pinigų. Mes vertiname jūsų laiką ir lėšas!

     

    Deja, jeigu nuspręsite, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos jums netinka, mes daugiau negalėsime jums nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

    PASIŽIŪRĖKITE KOKIUS ATSILIEPIMUS PALIKO ANKSTESNIŲ MŪSŲ MOKYMŲ DALYVIAI

    "Tai žmones žlugdantis seminaras ir jis turėtų būti uždraustas! =) Susimąstai, kiek dar daug reikia dirbti su savimi, kad galėtum judėti į priekį, kiek dar daug visko išmokti, kyla milijonas+n klausimų ir tai geriausia, kas nutinka, nes priverčia susimąstyti, sudrebina sąmone ir gauni gerą spyrį į šikną eiti tolyn tobulėjimo ir gilesnių žinių link! Ačiū!  

    Be to, kad seminaras priverčia susimąstyti kur dar reikia tobulėti, dar ir gauni daug naudingų žinių, patarimų ir įžvalgų.”

    Greta Lungytė

    Po šių dviejų dienų kitaip pamačiau verslo kūrimo ir vystymo idėjas. Įžvalgos, kurias išsinešu, tikiu, padės man ateityje. Seminaras keičia mąstymą. Sudėtingi dalykai tampa nebe tokie sudėtingi, o neįmanoma yra tik iki tol, kol pasiekiama!"

    Ieva Ilgevičiūtė

    "Kuo daugiau sužinau, tuo daugiau nežinau. Šie kursai dar labiau parodė, kur man reikia mokytis, kokioje vietoje yra žinių trūkumas ir reikia dar daug mokytis. Tikrai nuostabus ir labai šaunus seminaras. Buvau ne viename seminare, tokio kaip šis nebuvau matęs. Ir atmosfera, ir kolegos, ir lektoriai buvo aukštumoje. Nuoširdžiai dėkoju."

    Aleksandras Gedminas

    ŽIŪRINT Į ANKSTESNIŲ MOKYMŲ DALYVIŲ REZULTATUS, PAGALVOKITE, KOKIAIS BUS JŪSŲ REZULTATAI.

    Sekite mus

    © Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos