0
0
DIENOS
0
0
VALANDŲ
0
0
MINUČIŲ
0
0
SKEUNDŽIŲ

STARFISH.ACADEMY padeda žmonėms pasiekti finansinę laisvę gyvenant harmoningą gyvenimą.


Gyventi savo gyvenimą pagal savo sąlygas

 

Atsikratyti baimių ir nerimo dėl pinigų

 

95 %

TIEK DALYVIŲ ĮVERTINO MOKYMUS PUIKIAI/LABAI GERAI (VID. 4,8 BALAI IŠ 5)


KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Mokysitės iš Kijosakio patirties

    Tik mūsų mokymuose pats Robertas Kijosakis taps Jūsų tiesioginiu mokytoju, nes tik čia galėsite mokytis betarpiškai iš jo besimokiusių Starfish Academy trenerių ir facilitatorių. Šių video mokymų nepamatysite jokiuose kituose kursuose, tik pas mus. Mes padėsime jums išgauti maksimalią naudą iš to ir pritaikyti kuo daugiau idėjų praktikoje.

  • Jūsų planas

    Net 2 ištisas dienas jūs mokysitės iš Roberto Kijosakio, klausysitės jo patarimų, atliksite praktines užduotis ir susidarysite savo "ištrūkimo iš Žiurkių rato" planą, kuris taps pagrindu Jūsų tolimesniems veiksmams ir leis jį detalizuojant nuosekliai žengti link jūsų finansinės laisvės.

  • Pozityvi aplinka

    Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite apinką, kuri nuolat skatins jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.IŠGIRSKITE KĄ SAKO DALYVIAI:

AIVARAS

IRMA

ALGIRDAS
DALYVIŲ SĖKMĖS ISTORIJOS:


PAMOKAS veda:

Jurijus Clavas, STARFISH.ACADEMY ĮKŪRĖJAS 

Privatus investuotojas, verslininkas, lektorius. Aktyviai siekia finansinės laisvės ir savo žiniomis dalinasi su bendruomenės nariais mokymų metu. Yra sertifikuotas Roberto Kiyosakio metodikos dėstytojas, sertifikuotas koučingo specialistas, įrankio Points of You praktikas. 
 

-   3 verslų savininkas ir investuotojas-praktikas 

-    knygos "Investavimo į nekilnojamą turtą" bendraautorius

-    daugelio populiarių  interneto kursų autorius

-    UAB Starfish Academy įkūrėjas ir vadovas

-    BNI Lietuva Baltia skyriaus direktorius-konsultantas

-    Sertifikuotas John C. Maxwell ir R. Kiyosaki programų treneris

-    Sertifikuotas koučingo specialistas (pagal ICF programą)

-    10 metų mokymų vedimo patirtis

Aurimas Sendzikaitis, MOKYMŲ MODERATORIUS

Aurimas prie Starfish bendruomenės prisijungė prieš daugiau nei 3 metus, vėliau tapo ir komandos bei vidinio rato nariu. Visas įgytas žinias taukydamas praktikoje išėjo iš samdomo darbo ir šiuo metu vysto savo nuosavą verslą.


"Tai žmones žlugdantis seminaras ir jis turėtų būti uždraustas! =) Susimąstai, kiek dar daug reikia dirbti su savimi, kad galėtum judėti į priekį, kiek dar daug visko išmokti, kyla milijonas+n klausimų ir tai geriausia, kas nutinka, nes priverčia susimąstyti, sudrebina sąmone ir gauni gerą spyrį į šikną eiti tolyn tobulėjimo ir gilesnių žinių link! Ačiū!  

Be to, kad seminaras priverčia susimąstyti kur dar reikia tobulėti, dar ir gauni daug naudingų žinių, patarimų ir įžvalgų.”

Greta Lungytė

Po šių dviejų dienų kitaip pamačiau verslo kūrimo ir vystymo idėjas. Įžvalgos, kurias išsinešu, tikiu, padės man ateityje. Seminaras keičia mąstymą. Sudėtingi dalykai tampa nebe tokie sudėtingi, o neįmanoma yra tik iki tol, kol pasiekiama!"

Ieva Ilgevičiūtė

"Kuo daugiau sužinau, tuo daugiau nežinau. Šie kursai dar labiau parodė, kur man reikia mokytis, kokioje vietoje yra žinių trūkumas ir reikia dar daug mokytis. Tikrai nuostabus ir labai šaunus seminaras. Buvau ne viename seminare, tokio kaip šis nebuvau matęs. Ir atmosfera, ir kolegos, ir lektoriai buvo aukštumoje. Nuoširdžiai dėkoju."

Aleksandras Gedminas

Sekite mus

© Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos