PRAKTINĖ 4 SAVAIČIŲ PROGRAMA

"INFOVERSLO ABC"

KAIP SĖKMINGAI PRADĖTI SAVO INFORVERSLĄ

PIRMI ŽINGSNIAI, KURIANT SAVO INFOVERSLO IMPERIJĄ

  Kaip sėkmingai pradėti savo infoverslą,
  ir jau po keleto savaičių gauti pirmas pajamas,
  net jeigu dabar pas jus nėra nieko, išsskyrus tik didelį norą

  KAM SKIRTI ŠIE MOKYMAI?

  Naujokams - tiems, kad jūs galėtumėte greitai nuo nulio pradėti savo infoverslą, turėdami maksimalius šansus sulaukti sėkmės ir kaip įmanoma greičiau pradėtumėte gauti pajamų.

   

  Pažengusiems - tiems, kad jūs galėtumėte išplėstumėte savo verslo vysymo įrankių arsenalą, papildydami jį efektyviais nemokamais arba nebrangiais interneto verslo instrumentais.

   

  Lektoriams, koučinfo specialistams - tiems, kad jūs  savo turimas žinias nori perteikti kuo daugiau žmonių efektyvių technologijų pagalba.

   

  Verslininkams- tam, kad išmokti infoverslo technikas pritaikyti savo esamų verslų efektyviasniam vystymu.

   

  Tinklinės rinkodaros verslininkams - norintiems tinkamai ir kokybiškai išnaudoti internetą savo komandos didinimui.

  APIE KĄ TAI?

  Sveiki, aš Jurijus Clavas. Greičiausiai, jeigu Jūs esate šiame puslapyje, tai jau šiek tiek žinote apie mane, jeigu ne - plačiau galite pasiskaityti čia.

   

  2010 metais man pirmą kartą teko susiduri su infoverslo sąvoka ir suprasti jo galimybes tiek kaip atskiros verslo šakos, tiek ir derinyje su kitomis verslo formomis, kurias tuo metu vysčiau ar vystau dabar. Tais metais aš pradėjau savo pirmus žingsnius infoverslo pasaulyje ir sugebėjau nuo nulio be kažkokio ypatingo startinio kapitalo išvystyti jį iki realias pastovias pajamas duodančio verslo.

   

  Kam aš tai pasakoju? Tikrai ne tam, kad norėčiau pasipuikuoti savo pasiekimais. Aš noriu parodyti, kad jeigu tai pavyko man (ir beje ir kitiems žmonėms, kuriuos asš supažindinau ir padėjau išmokti infoverslo žingsnių), tai ir Jūs sugebėsite tai padaryti.

   

  Jūs irgi galite sukurti savo sėkminga infoverslą!
  tereikia tik paimti paruoštą ir mėgintą modelį, ir nuosekliai panaudoti ji savo infoverslui.

   

  Tačiau, aš taip pat suprantu ir tai, kad sudėtingiausia yra žengti pirmus žingsnius. Pradžia nuo nulio iki pirmų daugiau mažiau pastebimų, bent jau kelių tūkstančių litų per mėnesį, pajamų, Toliau, jau turitn minimalias stabilias pajamas yra lengviau.

   

  Į mane būna kreipiasi žmonės būtnet su tokiu prašymu - padėk pradėti. Tačiau mano asmeninio infoverslo koučingo ir mentorystės paslaugos naujokams gali būti brangios, tas suprantama.

   

  Todėl aš nusprendžiau pateikti detalią nuoseklią instrukciją apie tai, kaip pradėti savo infoverslą. Tai viena iš strategijų, kaip aš pradėčiau jį nuo nulio, jeigu daryčiau tai dabar.

  KAS BUS ŠIUOSE MOKYMUOSE?

  MOKYMUS SUDARO 5 MODULIAI:

  TEMOS PASIRINKIMAS

  Šiame modulyje Jūs nustaysite, kokie būtent klientai reikalingi Jums. Jūs susikursite aiškų savo būsimų klientų paveikslą ir suprasite, kaip turite pozicionuoti save. Praktinių užduočių metu Jus tiksliai identifikuosite savo tikslinės grupės "skaudulius", svajones, suprasite kuo galie būti jiems naudingi.

  KLIENTO PORTRETAS

  Šiame modulyje Jūs nustaysite, kokie būtent klientai reikalingi Jums. Jūs susikursite aiškų savo būsimų klientų paveikslą ir suprasite, kaip turite pozicionuoti save. Praktinių užduočių metu Jus tiksliai identifikuosite savo tikslinės grupės "skaudulius", svajones, suprasite kuo galie būti jiems naudingi.

  SRAUTO GENERAVIMAS

  Šio modulio metu Jūs suplanuosite praktinius žingsnius paleidžiant savo svetainę (blogą), sudarysite video įrašų jūsų temoje planą, pasirengsite savo kanalą youtube, savo el.pašto rinkodaros sistemą ir laiškų serijas bei suplanuosite kontaktų rinkimo (registracijos) puslapius.

  SOCIALINIAI KOMENTARAI

  Socialiniai tinklai tokie, kaip Facebook, Twitter, Google Plus yra galingas įrankis infoverslinkui, kuris padeda didinti puslapių lamkomumą ir randamumą. Tad, šio modulio metu jūs išmoksite integruoti socialinius komentarus į savo svetaines, nustatyti kryžminio informacijos skelbimo (cross-posting) funkcijas, kad straipsniai bei kita informacija būtų skleidžiama kuo didesniu kanalų skaičiumi. O taip pat praktikuositės skatinti jūsų lankytojų komentavimo, dalinimosi veiksmus.

  TIKSLINIŲ KONTAKTŲ RINKIMO PUSLAPIS

  Jūsų registracijos puslapis - tai ta vieta, kur Jūs siūlote klientui savo dovaną, nemokamą medžiagą, mainais už jo kontaktus. Nuo šio puslapio kokybės ir "traukos jėgos" priklauso lankytojo sprendimas palikti savo kontaktus ar ne.

  Šiame modulyje jūs išmoksite kurti patrauklius registracijos puslapius, kurie efektyviai dirbs jums. Kai tik Jūs paleisite puslapį, panaudodami šiame modulyje gautas žinias bei įrankius, kuriais išmoksite naudotis, ir pademonstruosite juos savo galimiems klientams, Jūsų kontaktų bazė pradės augti ne kasdien, o kas valandą.

  PIRMIEJI PRENUMERATORIAI

  Iki šio modulio Jūs jau būsite pilnai pasirengę paskelbti apie save pasauliui. Tad jame mūsų dėmesys bus skirtas tam, kad gauti pirmuosius potencialius klientus, kontaktus į jūsų bazę. Čia Jūs išmoksite kaip reklamuoti jūsų registracijos svetainę nemokamais ir mokamais būdais. Taip pat surinksite pirmuosius atsiliepimus apie savo produktą. Ir daug daug rašysite.

  DARBAS SU KONTAKTŲ BAZE

  Tik kontaktų kaupimas bazėje neduos norimo rezultato. Tad pats laikas pradėti dirbti su ja, todėl šio modulio metu jūs aktyviai darbuositės tam, kad savo esamiems prenumeratoriams pateikti kuo daugiau vertės ir susitiprinti jų pasitikėjimą jumis bei ryšį.

  BAZINIS PRODUKTAS

  Kadangi iki šio modulio Jūs jau būsite nuėję nemažą kelią ir pradėję kaupti potencialių klientų bazę, pats laikas sukurti mokamą produktą. Čia Jūs tuo ir užsiimsite, sugalvosite jo pavadinimą, turinį, parašysite pardavimų tekstą, nustatysite kainą, pagalvosite dovanas ir t.t. Žodžiu atliksite visus veiksmus, leisiančius Jums pasiruošti savo pirmojo produkto sukūrimui.

  PARDAVIMAI

  Štai ir išsvajotas momentas! Jūs imsitės pirmųjų savo produkto pardavimų. Šiame modulyje Jūs paskelbsite savo prenumeratoriams apie jūsų kūrinį. Taip pat suplanuosite pardavimų skatinimo strategiją, paleisite produkto pardavimų mašiną bei ją automatizuosite.

  SLAPTAS PRENUMERATORIŲ RINKIMO BŪDAS NR. 1

  SLAPTAS PRENUMERATORIŲ RINKIMO BŪDAS NR. 2

  SLAPTAS PRENUMERATORIŲ RINKIMO BŪDAS NR. 3

  Mokymuose, be bendrų įprastų veiksmų kontaktų rinkimui, Jūs sužinosite tris efektyvius, slaptus būdus, kurie duoda fantastinį augimą, tačiau, kuriais naudojasi toli gražu ne visi infoverslininkai.

   

  Čia jo neskelbiu specialiai, kad be Jūsų, jų nesužinoti kiti ;)

   

  Tapdami šių mokymų dalyvių, Jūs galėsite efektyviau pritraukti savo potencialius klientus, išnaudodami svertus, kurių kiti nemato.

  PAPILDOMI MODULIAI GOLD IR PREMIUM DALYVIAMS

  GARANTUOS GREITESNĮ TIKSLŲ PASIEKIMĄ

  EFEKTYVI REKLAMA

  Vienu iš efektyviausių mokamų reklamos būdų internete yra laikoma Google Adwords reklama. Kaip ją tinkamai naudotis, siekiant geresnių rezultatų versle? Kaip tik to ir mokinsitės šiame modulyje.

  KOUČINGAS, KAIP PADĖTI PASIEKTI DAUGAU

  Kai Jūs jau turite pirmų rezultatų savo srityje, ir žmonės vertina Jūsų duodamas ekspertines žinias, galite žengti kitą žingsnį pasiūlyti koučingo ir mentorystės savo nišoje paslaugas. Šis modulis bus kaip tik apie tai, kaip Jums tapti tokiu ekspertu ir kaip naudoti koučingo technikas, aktyvų klausimąsi padedant jūsų klientams pasiekti geresnių rezutlatų.

  KAIP JUMS RĮŽTIS IŠLEISTI TOKIĄ PINIGŲ SUMĄ UŽ KAŽKOKIUS MOKYMUS!?

  Vienas iš svarbių faktorių, skiriančių sėkmingus žmones nuo 95% statistinių yra tai, kad jie labai aiškiai supranta skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ. Ypač, kai tai susiję su investicijomis į save, savo įgūdžių lavinimu, savo lygio kėlimu kokioje nors srityje.

   

  Kaip mąsto paprastas žmogus, sužinojęs apie eilinį seminarą, kuris gali būti jam naudingas: - Ne, aš dabar tam neturiu pinigų, tai per daug didelės išlaidos.

   

  Sėkmingo žmogaus mąstymo skirtumas tame, kad jis žiūri į tokius dalykus būtent kaip į investicijas į save. Jis mąsto taip:

   

  - Vienas iš svarbių faktorių, skiriančių sėkmingus žmones nuo 95% statistinių yra tai, kad jie labai aiškiai supranta skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ. Ypač, kai tai susiję su investicijomis į save, savo įgūdžių lavinimu, savo lygio kėlimu kokioje nors srityje.

   

  Kaip mąsto paprastas žmogus, sužinojęs apie eilinį seminarą, kuris gali būti jam naudingas: - Ne, aš dabar tam neturiu pinigų, tai per daug didelės išlaidos.

   

  Sėkmingo žmogaus mąstymo skirtumas tame, kad jis žiūri į tokius dalykus būtent kaip į investicijas į save. Jis mąsto taip: - Šiandien aš investuoju į savo išsilavinimą 1000 Eur, rytoj man tai atneš 10000 Eur. Puiku, imu!

   

  Kol Jūs neišmoksite matyti skirtumo tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ Į SAVE, tol ir liksite savo sename lygyje.

   

  Sėkmingi žmonės mokosi pastoviai. Jie investuoja į tai didelius pinigus, kartais paskutinius, atsisakydami sau būtiniausių dalykų.

   

  Aš žinau pavyzdžius pažįstamų žmonių, kurie skolinosi po 10-20 tūkstančių dolerių tam, kad nuskristi į mokymus. Pvz.: Roberto Kijosakio, JAV. Kartais jie net nežinodavo, kaip atidavinės šiuos pinigus, bet neabejojo, kad tai teisingas sprendimas.

   

  Visi aplinkiniai, žinoma, sukiojo pirštu prie smilkinio, vadinadami tokius žmones išprotėjusiais. Tik štai, po kurio laiko, tie žmonės "kažodėl" "staiga" ir "netikėtai" pakildavo aukščiau visų aplinkinių pagal pajamų, laisvo laiko ir socialinės sėkmės lygį.

   

  Per paskutinius 2013 metus aš asmeniškai investavau į save ne mažiau, kaip 3000 eur - aplankiau ir išklausiau tiek gyvai, tiek įrašuose dešimtis mokymų ir seminarų. Daugelis mano pažįstamų nesuprasdavo, kai aš vykdavau į eilinį seminarą už kelis tūkstančius litų ar eurų. Tačiau aš gerai žinau skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir IRNVESTAVIMO į save.

   

  Esu tikras, kad ir Jūs suprantate šį skirtumą.

  KAIP VYKS MOKYMAI?

  Mokymai vyks internetu gyvų webinarų transliacijų bei skype konferencijų metu, kurios vyks 2-3 kartus per savaitę. bendra momymų trukmė 4 savaitės, kurių metu dalyviais gaus visų 12 modulių žinias, o Gold ir Premium dalyviai papildomai dalyvaus Skype konferencijose, kur mokinsis konkrečių įrankių naudojimo praktikoje.

  MOKYMAI SUKURTI TOKIU BŪDU, KAD NORITE JŪS AR NE, TAČIAU JAU MOKYMŲ METU JŪS PRADĖSITE GAUTI REALIUS REZLUTATUS. TAI MES JUMS GARANTUOJAME!

   KĄ JŪS GAUSITE MOKYMŲ METU?

  • #1. Pasirinksite konkrečią savo infoverslo nišą

  • #2. Parengsite pirmus kokybiškus nemokamus produktus kontaktų rinkimui

  • #3. Pradėsite kaupti savo kontaktų bazę

  • #4. Sukursite savo bazinį infoproduktą

  • #5. Pradėsite generuoti nemokamą lankytojų srautą į savo svetaines

  • #6. Surengsite savo webinarą

  • #7. Automatizuosite savo verslą

  • #8. Praktikoje pritaikysite gautas žinias, parduodami savo sukūrtus produktus

  KIEK KAINUOJA ŠIE MOKYMAI?

  PASIRINKITE JŪSŲ DALYVAVIMO MOKYMUOSE VARIANTĄ

  BAZINIS

  STANDARTINIS

   

  397 EUR

  297 EUR

  • 9 PAGRINDINIAI MODULIAI

  • 3 SLAPTI MODULIAI

  • 2 PAPILDOMI MODULIAI

  • KONSPEKTAI

  • MOKYMŲ AUDIO/VIDEO ĮRAŠAI

  • KURSAS "EL. PAŠTO RINKODARA PRAKTIKOJE"

  • APMOKYMAS DIRBTI SU ĮRANKIAIS (VERTĖ 289 EUR)

  • ASMENINĖ MENTORYSTĖ IKI PIRMO PRODUKTO SUKŪRIMO (VERTĖ 579 EUR)

  497 EUR

  297 EUR

  POPULIARIAUSIAS VARIANTAS

  AUKSINIS

   

  697 EUR

  497 EUR

  • 9 PAGRINDINIAI MODULIAI

  • 3 SLAPTI MODULIAI

  • 2 PAPILDOMI MODULIAI

  • KONSPEKTAI

  • MOKYMŲ AUDIO/VIDEO ĮRAŠAI

  • KURSAS "EL. PAŠTO RINKODARA PRAKTIKOJE"

  •  

   APMOKYMAS DIRBTI SU ĮRANKIAIS (VERTĖ 289 EUR)

  • ASMENINĖ MENTORYSTĖ IKI PIRMO PRODUKTO SUKŪRIMO (VERTĖ 579 EUR)

  797 EUR

  497 EUR

  DIDŽIAUSIA VERTĖ

  PREMIUM

   

  1097 EUR

  897 EUR

  • 9 PAGRINDINIAI MODULIAI

  • 3 SLAPTI MODULIAI

  • 2 PAPILDOMI MODULIAI

  • KONSPEKTAI

  • MOKYMŲ AUDIO/VIDEO ĮRAŠAI

  • KURSAS "EL. PAŠTO RINKODARA PRAKTIKOJE"

  •  

   APMOKYMAS DIRBTI SU ĮRANKIAIS (VERTĖ 289 EUR)

  • ASMENINĖ MENTORYSTĖ IKI PIRMO PRODUKTO SUKŪRIMO (VERTĖ 579 EUR)

  1497 EUR

  897 EUR

   AR TAI TO VERTA?

  Pagalvokite patys, jeigu jūs mesite iššūkį sau ir sukursite savo naujos pajamų šaltinio pagrindą, šaltinio, kuris ateityje, gali duoti 1-2 tūkstančius litų pajamų, jums skiriant tam vos keletą valandų per dieną. Šaltinio, kuris taip pat gali tapti ir rimtas pajamas duodančiu pinigų vamzdžiu. Jeigu šių mokymų dėka Jūs išmoksite surinkti 1000 ar daugiau potencialių klientų bazę ir Jūs padarysite tik vieno 29 eur vertės produkto pardavimą, Kiek Jūs galėsite udžirbti? Ar šis žingsnis bus to vertas?

  Paskaičiuokime! Jūs išsiųsite 1000 laiškų. Tikėtina, kad atidarytų laiškų skaičius bus 20-30% (200-300 žmonių). Vidutinis pardavimų procentas statistiškai sudaro 3-7%, taigi, Jūsų produktč nupirks 6-20 žmonių ir Jūs uždirbsite 174 - 580 eur išsiuntę tik vieną laišką su produkto už 29 eur pasiūlymu.

   

  O jeigu įvertinti dar ir išankstinius, papildomus bei pakartotinius laiškus tiems, kas neatidarė ankstesnių, o taip pat pirkimus tiesiogiai per produkto puslapį iš natūralaus lankytojų srauto, bei partnerių padarytus pardavimus, tai Jūsų pajamos mažiausiai galės siekti 868-1158 eur.

  Ir tai turint 1000 žmonių tikslinių. kontaktų bazę

  ĮSPŪDINGA TIESA?

  Mes padėsime Jums išmokti būtent tų veiksmų, kuriuos darydami jūs galėsite pasiekti visų šių aprašytų rezultatų.

  REZULTATO GARANTIJA

  Visiems mūsų mokymams, seminarams ir produktams. Dalyvaukite visuose mokymuose, atlikite visas užduotis ir gaukite rezultatą, kurį garantuojame, kad pasieksite.
   

  Jeigu po šių mokymų Jums nepadarys įspūdžio gautos žinios ir rezultatai, mes be klausimų grąžinsime Jums 100% Jūsų sumokėtų pinigų. Be kliūčių. Be problemų. Be nereikalingų klausimų. Galiausiai, jeigu Jūs nepasiekėte tų rezultatų, kuriuos žadėjome, tai neesame verti Jūsų pinigų.
   

  Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!
   

  Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų mokymai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime nieko Jums parduoti iš savo mokymų ir medžiagos.

  PASIŽIŪRĖKITE KOKIUS ATSILIEPIMUS PALIKO MŪSŲ KITŲ MOKYMŲ DALYVIAI

  BEATA NICHOLSON

  apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

  KRISTINA LAZICKAITĖ

  apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

  Man mokymai labai patiko. Jie apima labai daug gyvenimo sričių, leidžia išsigryninti savo tikslus, išmėginti naujus dalykus, skatina svajoti.

  Labai svarbu atlikti visas užduotis be išimties ir su užsidegimu, nes tik tai leidžia pajusti gyvenimo žavesį. 21 diena mokymams iš tiesų netrumpas laiko tarpas, bet ką reiškia visą gyvenimą po jų „nesiliauti gyventi“.

  Manau tam padėtų šių užduočių nuolatinis kartojimas, bent po užduotį per savaitę, žinoma skaičiuojant ritinių ritualų.

  DONATAS BRIKAS

  apie "Laiko proveržį"

  KRISTINA LAZICKAITĖ

  apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

  Šią užduotį kaip ir visas kitas užduotis, kurias reikėjo atlikinėti, noriu atlikti kuo geriau ir su didžiuliu malonumu bei nedideliu liūdesiu, taip, liūdesiu, nes tai reiškia, kad mokymai baigėsi, ir nuo šiol transformuosiuosi be niekieno pagalbos. Mokymuose dalyvauti paskatino draugas, atsakydamas į vieną mano komentarą bendrame susirašinėjime, kuriame pasakiau, kad visoms savo norimoms veikloms atlikti, man gyvenime nepakanka laiko. Atsakydamas jis man atsiuntė nuorodą apie šiuos mokymus.

   

  Tą minutę, žinoma, neradau laiko paskaityti, bet prisiminiau apie juos po kelių dienų. Perskaičiau aprašymą ir supratau, kad privalau juose sudalyvauti, nes ne tik kad pajaučiau, kad iš jų gausiu daug naudos, bet ir dėl to, kad mokymai skelbė, jog bus labai stiprūs, ir ne lengvi. Pagalvojau sau: “na kas ten gali būti tokio sunkaus” ir pasidarė labai smalsu. Noras sau darkart įrodyti, kad bet kokius sunkumus galiu nugalėti, noras patirti nepatirtų emocijų, įgyti naujų žinių bei noras išmokti kryptingai siekti savo tikslų, paskatino padaryti sprendimą pasiryžti. Taigi užsiregistravau ir su nekantrumu laukiau mokymų pradžios. Jau gavusi pirmąsias užduotis supratau, kad teks keisti savo įpročius, daryti tai, ko iki šiol nesu dariusi, ir atsisakyti kai kurių gyvenimo silpnybių, be kurių sunkiai įsivaizdavau savo dieną.

   

  Kasdien prisidėdavo vis naujų ir naujų užduočių, o tos, kurios buvo užduotos pradžioje jau nebeatrodė reikalaujančios tiek pastangų, kiek jų reikėjo prasidėjus mokymams. Sunku apsakyti tą puikų jausmą, kuomet atsisėdi vakare apibendrinti savo dieną, ir supranti, kad dabar padarai daugiau negu padarydavai iki mokymų, kad patyrei emocijų, kurių niekada nebuvai patyręs, kad būtent užduotys ir pastangos jas atliekant pažadino prisnūdusį vidinį ir išorinį pasaulį, sukonkretino senus ir išgrynino naujus tikslus, parodė, kad tam tikrų įpročių dėka šiame gyvenime galime atrasti sau daugiau prasmės ir paskatino į gyvenimą pažiūrėti kūrybiškiau ☺

   

  Jeigu Jūs jaučiate, kad Jums reikia iššūkių, kad šiandien esate nevisai toje vietoje, kurioje norėtumėte būti, kad nesigauna suderinti visų norimų dalykų, nes viskam neužtenka laiko, kad stinga savikontrolės ir disciplinos, kad norėtumėte pagerinti savo planavimo įgūdžius, sužadinti kūrybiškumą, mokėti šiame bėgančiame gyvenime kokybiškai atsipalaiduoti bei norite išmokti daryti krūvą kitų dalykų, kurie veda į KOKYBIŠKESNĮ gyvenimą, šie mokymai yra tikrai Jums.

   

  Atrodytų, kad daugelį iš paminėtų dalykų galėtumėte padaryti ir patys be niekieno pagalbos, bet ar nemanote, kad jeigu jų nedarote dabar, kad taip niekada ir nepradėsite? Atsakykite nuoširdžiai sau į šį klausimą, ir tai turėtų būti Jūsų atsakymas, ar Jums reikia šių mokymų. Aš prisipažinau sau, kad srityse, kurias apima mokymai man reikia stumtelėjimo ir aš jį gavau. Būtent už tai ir noriu padėkoti!

   

  Sėkmės visiems ieškant savo gyvenimo kelio ir būdų pasiekti užsibrėžtus tikslus ☺

  Apie mano laiką, jo planavimą ir 10 dienų patyrimą

   

  Esu iš tų, kurie mėgsta susigalvoti 100 reikalų ir dar plius vieną, kad tik nebūtų nuobodu. Mokykloje visada bandydavau kažką naują, ilgam neužtrukdama nė vienoje veikloje. Lankytų būrelių ir visokiausių prigalvotų reikalų sąrašas labai ilgas, taip susiformavo ir elgesio modelis: daug visko noriu DABAR.

   

  Suprantu, kad prisiimtus įsipareigojimus reikia įvykdyti. Tačiau tik susirašius visus juos, supratau, kad tai užims daug savaičių. Supratau, kad kai kurie iš jų visiškai MANO PAČIOS prigalvoti darbai sau ir jų (niekam) dabar nereikia, kad vyktų tai, kas turi vykti įvairiuose procesuose ir veiklose. O svarbiausia kad jie velkasi paskui ir trukdo man ne tik pamatyti tai, ką aš veikiu, bet ir pagalvoti: iš tiesų, ko gi aš noriu?

   

  Džiaugiuosi, kad pagaliau pažvelgiau tiesai į akis ir galiu sau pasakyti: PER DAUG. Šias 10 dienų buvau pažadėjusi sau daryti tik DARBUS ir skirti minimaliai laiko poilsiui ir pramogoms. Planavau, susiėmusi save į rankas, per 10-14 valandų koncentruotos veiklos per dieną, padaryti tai, kas neleido judėti pirmyn tokiu tempu, koks man labiausiai (pa)tiktų.

  Supratau, kad mano laiko ir energijos vagys yra labai paprasti: nuolat skambantis telefonas su klausimais: “kaip sekasi?”, kitų sutartu laiku nepadaromi darbai, kurie “gadina” mano darbotvarkę ir nuotaiką; “degančiais” ir skubiais patampančios veiklos, kurios buvo nukeliamos vėlesniam laikui; vis “krentantys” darbai: skambutis, laiškas, pokalbis – nes “reikia”, nes “kitaip neišeina”; “argi sunku?”; “gal tau kažkada tai bus naudinga?”.

   

  Per 10 dienų:
  • pajudinau tai, ko labiausiai nesinorėjo judinti;
  • mažiau dėmesio kreipiu į aplinkos trikdžius;
  • daugiau laiko skiriu poilsiui darbo metu (trumpam atsipalaidavimui ir fiziniams pratimams);
  • vizualizuoju savo dieną detaliai. Viskas vyksta taip, kaip mačiau (o ypač apie ką neigiamai pagalvojau);
  • einu miegoti ir keliuosi rami, nes turiu pakankamai laiko;
  • stengiuosi skubėti lėtai, nes taip daug greičiau;
  • sakau “NE” (kartais net nelabai mandagiai) viskam, kas mane erzina ir kas trukdo veikti tai, kas suplanuota;

  Mano uždaviniai:
  • sumažinti “užsistovėjusius” darbus iki 0;
  • prisiimti įsipareigojimus, pirmiausia atsakant sau: kam man to reikia?;
  • kuo detaliau planuoti veiklas;
  • didelius darbus, skaidyti mažais darbais;
  • kas mėnesį pasidaryti darbų inventorizaciją;
  • nuolat stebėti save: leisti pailsėti ir “nieko neveikti” arba paspausti, kad gaučiau daugiau pasitenkinimo; • atsisakyti to, kas atima energiją.

   

  Ačiū lektoriams už priminimą, kad laikas yra reliatyvus ir kad jo ne/buvimas priklauso nuo to, kaip aš jį vertinu ir su juo elgiuosi.

  KRISTINA LAZICKAITĖ

  apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

  KRISTINA LAZICKAITĖ

  apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

  Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savimi ir savo grupės draugais, nes mums pavyko!

  Šis kursas yra gerai struktūruotas, praktinis ir priverčiantis pasitempti.

  Pasidariau 80% darbų, kurie kabėjo jau keletą mėnesių, atradau laiko primirštiems projektams ir strateginiams darbams. daugelį laiko planavimo principų ketinu taikyti ir toliau, o kai jausiu, kad vėl prisikaupė darbų, darysiu 10 dienų savarankišką Laiko Proveržį.

  Ačiū!

  ŽIŪRINT Į ANKSTESNIŲ MOKYMŲ DALYVIŲ REZULTATUS, PAGALVOKITE, KOKIAIS BUS JŪSŲ REULTATAI, ATSIŽVELGIANT Į TAI, KAD ŠIE MOKYMAI VYKS GYVAI, BUS EFEKTYVESNI IR STIPRESNI.

  KAIP TAPTI MOKYMŲ DALYVIU?

  DABAR PAT, NEUŽDARYDAMI ŠIO PUSPALIO, PASPAUSKITE REGISTRACIJOS MYGTUKĄ.

  TAM, KAD JUMS NEBEKILTŲ KLAUSIMŲ, PATEIKIAME SĄRAŠĄ TŲ ATSAKYMŲ, KURIŲ DAŽNIAUSIAI REIKIA MOKYMŲ DALYVIAMS!

  Kam skirti šie mokymai?

  Mokymai skirti žmonėms, norintiems išmokti realių veiksmų ir pasiekti realių rezultatų infoversle. Naujokams, norintiems infoversle pradėti gauti papildomų pajamų. Verslininkams, kurie norėtų išmokti infoverslo technikas pritaikytų savo esamų verslų efektyviasniam vystymu. Tinklinės rinkodaros verslininkams, norintiems tinkamai ir kokybiškai išnaudoti internetą savo komandos didinimui.

  Kiek pinigų iš viso reikės išleisti?

  Į mokymų kainą įskaičiuota viskas. Tad Jums reikės sumokėti tik mokymų kainą be jokių paslėptų mokesčių ar papildomų išlaidų.

  Kiek laiko truks mokymai?

  Mokymai truks 4 savaites.

  Kaip vyks mokymai?

  Mokymų metu kas savaite vyks 2-3 gyvus webinarus, o tarp jų atliekami webinarų metu parodyti veiksmai ir namų darbai.

  Kas ves mokymus?

  Mokymus ves Jurijus Clavas. Platesnę informaciją apie mokymų vedėjus skaitykite žemiau šiame puslapyje.

  Kaip greitai man pavyks gauti realų rezultatų iš mokymų?

  Šių mokymų tikslas - padėti Jums pasiekti realių rezultatų jau per pačius mokymus! O toliau, jau didinti apsukas. Kiek dideli jie bus, priklausys nuo to, kaip aktyviai ir pilnai Jūs atlikinėsite gautas užduotis.

  Ar aš galėsiu grąžintis savo pinigus, jeigu mokymai pasirodys neefektyvūs?

  Jeigu po mokymų Jūs nuspręsite, kad tai Jums nebuvo naudinga, ir kad, net atlikę visas užduotis, Jūs negalite pasiekti rezultato, tai mes iš karto pareikalavus grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus.

  Kaip rodo ankstesnių mokymų praktika, dalyvis gali rasti krūvą priežasčių, kad nieko nedaryti, atsisakęs rezultatų, kurių sėkmingai siekia kiti dalyviai. Tai individualus kiekvieno pasirinkimas.

  Ar po mokymų aš galėsiu toliau ugdyti savo naujus įpročius ir įgūdžius savarankiškai?

  Mūsų mokymai - tai tik pirmas žingsnis jūsų augimo procese.

  Pabaigus mokymus Jūs gausite užduočių konspektą, įrašus, kas leis jums toliau jas atlikinėti išmotus veiksmus. Jūs galėsite tai daryti savarankiškai, be jokios pašalinės pagalbos, tačiau mes suteiksime Jums dar 60 dienų nemokamų konsultacijų el.paštu ar messenger.

  Jeigu aš ir taip jau daug dirbu su savimi skirtingose sferos, kam man dalyvauti mokymuose?

  Mokymų programa sukurta ne tik naujokamas, bet ir jau užsiimantiems infoverslu. Jeigu Jūs jau dalyvavote kituose mokymuose ir ir taip darote dalį iš šių mokymų užduočių, tai mūsų mokymų metu, Jūs galėsite dar labiau sustiprinti savo įgūdžius.

  Na ir žinoma daug ką duoda komandinis darbas. Kolegos, kiti dalyviai, treneriai ir palaikymas - tai tie elementai, kurie tikrai duos Jums dar geresnį rezultatą.

  Jeigu šie mokymai bus man per sunkūs?

  Jūs, kaip niekas kitas, atsakote už savo poelgius, ir daug kas priklauso nuo Jūsų atsidavimo užduotimis mokymų metu. Ypač, jeigu Jūs naujokas.

  Būtent todėl, kad pašalinti visas abejones, mes duodame 100% pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jeigu Jums nesigaus. Tačiau mes visomis jėgomis stengsimės padaryti taip, kad Jūs gautumėte daugiau nei laukiate.

  Aš neturiu pinigų mokymams. Galima aš pirma juose sudalyvausiu, o tada jeigu gausiu rezultatą, sumokėsiu?

  Žinoma, galima padovanoti mokymus, kurie būtinai atvers Jums naujas galimybes, praktiškai privers Jus dirbti ir keistis, bet tai būtų neteisinga. Ir štai kodėl! Jau seniai patikrinta ir pertikrinta - nemokamos žinios neveikia 97% atvejų. Nemokamuose mokymuose dalyviai nejaučia atsakomybės, įsipareigojimo, žinių ir veismų "troškimo", kurie duoda rezultatą.

  JEIGU PAS JUS DAUGIAU NĖRA KLAUSIMŲ, TAI DABAR PAT LAIKAS UŽSIREGISTRUOTI IR MES ATVESIME JUS PRIE REZULTATO MOKYMŲ METU!

  KAS VEDA MOKYMUS?

  Jurijus Clavas

  Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius.

  • 3 verslų savininkas ir investuotojas-praktikas
  • knygos "Investavimo į nekilnojamą turtą" bendraautorius
  • daugelio populiarių  interneto kursų autorius (Investavimo į NT paslaptys, Gyvenimo būdo transformacija, Laiko proveržis ir kt.)
  • UAB Starfish Academy įkūrėjas ir vadovas
  • BNI Lietuva Baltia skyriaus direktorius-konsultantas
  • Sertifikuotas John C. Maxwell ir Kijosakio programų treneris
  • Sertifikuotas koučingo specialistas (pagal ICF programą)
  • 10 metų mokymų vedimo patirtis

  JEIGU JŪS TIKRAI SIEKIATE REZULTATŲ, TAI DABAR PAT REGISTRUOKITĖS Į MOKYMUS IR TAI BUS PIRMAS ŽINGSNIS LINK JŪSŲ INFOVERSLO PRADŽIOS.

  P.S. Pakaks laukti, kol aplinkybės susiklostys kaip norite Jūs! Kurkite aplinkybes patys! Paimkite savo gyvenimą į savo rankas! Niekas nepadarys tai už Jus, o mes Jums tame padėsime.