- online kursai -

Asmeninių finansų valdymas.
Kaip įgyti savo pinigų kontrolę?

 

Žmonių, kurie neturi pakankamos kontrolės savo finansiniame gyvenime, yra didžioji dauguma. Net apie 90% žmonių neturi asmeninių finansų valdymo pagrindų.

 

Šiuose mokymuose sužinosite svarbiausius finansų valdymo principus  ir tai, kaip juos praktiškai taikyti esamoje dabartinėje  situacijoje. 

 

"ŠIŲ MOKYMŲ TIKSLAS - PER 7 DIENAS DUOTI JUMS PRAKTINIUS SAVO FINANSINIO GYVENIMO VALDYMO INSTRUMENTUS. ŠIE INSTRUMENTAI VEIKIA! IR AŠ DUODU JUMS 100 % GARANTIJĄ."

 

- JURIJUS CLAVAS - 

KODĖL VERTA DALYVAUTI?​

Materialiame pasaulyje kiekvieną dieną susiduriame su finansiniais klausimais. Vieni juos sprendžia automatiškai, taip, kaip buvo išmokyti vaikystėje, kiti mokosi naujų finansų kontrolės būdų ir prisitaiko prie besikeičiančios padėties ekonomikoje bei pasaulyje. 

 

Tokių žmonių, kurie neturi pakankamos kontrolės savo finansiniame gyvenime, yra didžioji dauguma - apie 90% žmonių neturi asmeninių finansų valdymo pagrindų.

 

Jei priklausote šiai žmonių grupei ir norite efektyviai valdyti asmeninius finansus, nereikia turėti specialaus išsilavinimo ar naudotis finansų guru paslaugomis. Užtenka laikytis pagrindinių principų, kad asmeniniai finansai dirbtų Jums ir Jūsų tikslams.

 

Finansinis raštingumas

Atrasite ir įgysite svarbių žinių, padėsiančių pasiruošti finansinėms problemoms. Sužinosite, kaip veikia pinigai, kaip tvarkyti savo finansus. Išsiaiškinsite, kas yra aktyvios ir pasyvios pajamos, koks yra pagrindinis skirtumas tarp apmokamo darbo ir verslumo, tarp pasyvių ir kitų pajamų.

Naujos pažintys 

Susipažinsite su žmonėmis, turinčiais panašius į Jūsų tikslus, besidominčiais asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite aplinką, kuri nuolat skatins Jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.

Asmeninis augimas

Saviugdai nėra ribų! Šiuose mokymuose atrasite puikią savo asmeninio augimo ir įgūdžių tobulinimo platformą. Tai taip pat vieta, kur turėsite progų ieškoti naujų idėjų ir galimybių. O kai pagausite augimo greitį, dar kartą įsitikinsite, kokią reikšmę turi tinkama aplinka, palaikymas ir bendraminčiai šalia.

O taip pat, jeigu teko kada nors būti tokiose situacijose...

 • … staiga Jūs suprantate, kad piniginėje nebeliko pinigų, nors, atrodo, visai neseniai Jūs gavote atlyginimą/pajamų!

 • ... Jūs einate į parduotuvę, ketindami nusipirkti tik keletą mažų pirkinių, o išeinate su krūva maišų ir milžiniška išleista pinigų suma, kurios visiškai nenorėjote leisti!

 • ... Jums pasitaikė eilinė patraukli galimybė, bet Jūs negalite ja pasinaudoti, kadangi būtent dabar kažkodėl ir vėl nėra pinigų!

 • ... Jūs žinote, kad seniai laikas pradėti kontroliuoti savo kredito kortelių išlaidas, bet kiekvieną kartą nesusimąstydami už eilinius pirkinius atsiskaitote kredito kortele!

 • ... Jūs nežinote, kokios yra Jūsų finansinių problemų priežastys.

Jeigu nors į vieną iš šių situacijų Jūs patenkate pakankamai reguliariai, tai šie mokymai padės Jums pakeisti esamą situaciją ir išmokti naujų įgūdžių.

JURIJUS CLAVAS

- STARFISH.ACADEMY LIETUVA ĮKŪRĖJAS -  

-    3 verslų savininkas ir investuotojas-praktikas 

-    knygos "Investavimo į nekilnojamą turtą" bendraautorius

-    daugelio populiarių  interneto kursų autorius

-    UAB Starfish Academy įkūrėjas ir vadovas

-    BNI Lietuva Baltia skyriaus direktorius-konsultantas

-    Sertifikuotas John C. Maxwell ir R. Kiyosaki programų treneris

-    Sertifikuotas koučingo specialistas (pagal ICF programą)

-    10 metų mokymų vedimo patirtis

SĖKMĖS FORMULĖ

Tie, kas dalyvauja  STARFISH.ACADEMY mokymuose investavimo, asmenybės augimo ir verslo vystymo temomis, jau mintinai išmoko mano pagrindinę sėkmės formulę: Sėkmė = (Asmenybė + Įgūdžiai)*VEIKSMAI. Veiksmai - ta formulės dalis, kurią aš vadinu "mobilizacija". Kai kurie net pradėjo ją naudoti ir kažkodėl nei iš šio, nei iš to per trumpą laiko tarpą pasiekė rezultatų, kurių anksčiau siekė mėnesiais ar metais.

 

Taigi "mobilizacijos" formulė labai paprasta - jeigu jums reikia pasiekti kažkokį gana sudėtingą tikslą ir jūs galbūt dabar net nežinote nuo ko pradėti - pradėkite veikti!

 

Prisimename viską, ką žinome apie laiko planavimą ir planavimo efektyvumą, atjungiame visus šalutinius "dirgiklius" - telefoną, skype, facebook ir t.t. Įjungiame savyje "mobilizacijos" jungiklį. Darome. Gauname grįžtamąjį ryšį (dažnai ne patį maloniausią.) Koreguojame ir vėl darome. Ir taip, kol viskas nepradės suktis pagal mus.

 

Kai suprantam, kad bet kokia kaina pasieksime savo tikslą ir esame pasirengę sutelkti tam neadekvačiai dideles pastangas, pasaulis pradeda derintis prie mūsų - atsiranda reikalingi resursai, sutinkami žmonės, atrodytų iš niekur atsiranda energija.

 

Gali būti, kad yra ir kiti keliai - bet man ir daugeliui kitų sėkmingų žmonių, kuriuos aš žinau ir stebiu, veikia būtent ši strategija.

INFORMACIJA APIE MOKYMUS

7 dienas el.paštu gausite užduotis bei gyvų mokymų audio įrašus, kur bus aptariamos dienos užduotys. 

 

Minimumas teorijos. Minimumas nereikalingos informacijos. Minimumas tuščių šnekų.

 

Tik veiksmai. Trumpa įvadinė dalis su bazinių principų paaiškinimais ir užduotimis. Kiekvieną dieną ugdysite savyje tam tikrus savo finansų kontrolės įgūdžius.

 

Per 7 dienas gausite eilę veikiančių instrumentų, kuriuos naudojame jau daugiau nei 10 metų. Išmėginsite juos praktikoje, kad pabaigus mokymus, galėtumėte naudotis jais jau savarankiškai.

 

Iš karto perspėjame - daugumai šis procesas bus labai NEkomfortiškas, kadangi reikės pripažinti pačiam sau ne itin patraulius dalykus, susijusius su asmenine finansine disciplina.

 

Nuspręskite, kas Jums svarbiau - eilinės  7 dienos monotoniško poilsio ir ramybės arba 7 dienos darbo su savimi, kurios duos Jums rezultatus daugeliui metų į priekį.

 • KAM SKIRTI ŠIE MOKYMAI?

  Pirmiausia tiems, kurie iki šiol nejaučia, kad užtikrintai kontroliuoja savo finansinį gyvenimą. O taip pat ir tiems, kurie nori išsiaiškinti asmeninių finansų valdymo klausimus gerokai giliau.

 • KIEK PINIGŲ IŠ VISO REIKĖS IŠLEISTI?

  Išskyrus pačių mokymų kainą, Jums gali tekti išleisti papildomai Jūsų pasirinktiems papildomų ar dabartinių pajamų didinimo veiksmams. Konkrečią reikalingų investicijų sumą (jeigu tokia bus reikalinga pagal Jūsų planą), Jūs įsivertinsite mokymų metu ir tuomet spręsite ar tai Jums tinka, ar geriau ieškoti alternatyvaus kelio.

 • KIEK LAIKO TRUKS MOKYMAI?

  Mokymai truks 7 dienas.

 • KAIP VYKS MOKYMAI?

  Kiekvieną dieną gausite el.laiškus su kasdienėmis užduotimis, bei jas paaiškinančiais gyvų mokymų  įrašais ir nagrinėsite bei vykdysite jas nuosekliai diena po dienos.

  Pasiklausykite pirmos mokymų dienos užduotis (iš 7 pagrindinių dienų). Atlikite jas, kad suprastumėte, kiek šie mokymai gali būti Jums naudingi.

 • KAIP GREITAI PO MOKYMŲ PAVYKS GAUTI REALIUS REZULTATUS?

  Kursų metu sužinosite septynis svarbius žingsnius, kurie padės pradėti ar tęsti kelionę svajonių pajamų link, geresnės asmeninės ir šeimos finansinės gerovės link. Bet rezultatus duoda tik praktika. Kaip greitai pritaikysite naujas žinias ir paversite jas įgūdžiais, taip greitai ir pasieksite norimą rezultatą.

 • AR MOKYMAI SKIRTI TIK NAUJOKAMS?

  Šie mokymai - tai tik pirmas žingsnis Jūsų įgūdžių augimo procese. Pabaigus mokymus Jūs gausite užduočių konspektą, kuris leis jums toliau formuoti įgytus įgūdžius. Jūs galėsite tai daryti savarankiškai, be jokios pašalinės pagalbos.

 • JEI MOKYMAI BUS PER SUNKŪS.

  Jūs, kaip niekas kitas, atsakote už savo poelgius ir daug kas priklauso tik nuo Jūsų atsidavimo užduotims mokymų metu. Ypač, jeigu Jūs esate naujokas. Siekiant pašalinti visas abejones, duodame 100% pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jeigu Jums nesigaus. Tačiau visomis jėgomis stengsimės padaryti taip, kad Jūs gautumėte daugiau nei laukiate.

 • PO MOKYMŲ GALĖSITE TOLIAU SAVARANKIŠKAI UGDYTI NAUJUS ĮGŪDŽIUS IR ĮPROČIUS.

  Šie mokymai - tai tik pirmas žingsnis jūsų įgūdžių augimo procese.

  Pabaigus mokymus, Jūs gausite užduočių konspektą, kuris leis jums toliau formuoti įgytus įgūdžius. Jūs galėsite tai daryti savarankiškai, be jokios pašalinės pagalbos.

 • PINIGŲ GRĄŽINIMAS, JEI MOKYMAI PASIRODYS NEEFEKTYVŪS.

  Jeigu mokymų metu Jūs nuspręsite, kad tai Jums neįdomu ir neefektyvu, ir, kad net atliekant visas užduotis, Jūs negalite pasiekti rezultato, tai mes iš karto, pareikalavus, grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus.

  Kaip rodo ankstesnių mokymų praktika, dalyvis gali rasti krūvą priežasčių, kodėl nieko nedaryti, atsisakydamas rezultatų, kurių sėkmingai siekia kiti dalyviai. Tai individualus kiekvieno pasirinkimas.

100% pinigų grąžinimo garantija

Jeigu per 1 mėnesį po mokymų nuspręsi, kad tau dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai arba nuspręsi, kad informacija, kurią gavai, nepakankama tam, kad sėkmingai kurtum kapitalą, mes grąžinsime tau pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti tavo pinigų. Mes vertiname tavo laiką ir lėšas!

 

Deja, jeigu tu nuspręsi, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos tau netinka, mes daugiau negalėsime tau nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

 ATSILIEPIMAI APIE MOKYMUS

 KOKIE POKYČIAI ĮVYKSTA STARFISH.ACADEMY MOKYMŲ DALYVIAMS

"Šie mokymai sukėlė minčių ir padėjo apsispręsti dėl tolimesnio mano tobulėjimo ir laiko sau, planų. Motyvuojanti, įdomi programa. Toliau domina pasyvios pajamos, finansinis raštingumas, laiko planavimas."

AURIMAS KROPAS

"Be galo geri mokymai. Mokymai pakeitė požiūrį ir supratimą apie pasyvias pajamas. Iš pradžių jos gali būti mažos, bet su laiku vis didėti, kad pasiekčiau finansinę nepriklausomybę. Domina pasyvių pajamų kūrimas."

MARIJA MINGAILE​

"Gavau daugiau (GEROKAI) įžvalgų, kaip sėkmingai investuoti į NT. Gavau žinių/punktų, kaip greičiau judėti link išsikeltų tikslų. Grįžusi namo, kartu su draugu, pritaikysiu gautas žinias. Viskas super! Domina investavimas į NT."

LIJANA KAZLAITĖ​

"Visos ribos tik mano prote. Po seminaro noriu imtis veiksmų ir kuo greičiau. Nuostabi aplinka, pagreitina mokymosi procesą. Domina investavimas į NT, verslo valdymo sistemos, internetinis verslas."

 

VYTAUTAS KVALKAUSKAS

"Trumpi, turiningi, informatyvūs patarimai ką ir kaip daryti. Konkrečios namų darbų užduotys, kurias reikia padaryti. Patogus ir abipusiškas bendravimas internetu, pakartotiniai audio įrašai, kuriuos galima perklausyti dar kartą.

Man labai patiko ir rekomenduoju visiems, kurie nori ką nors padaryti dėl savęs ar dėl savo šeimos."

ALEKSANDRAS GEDMINAS

" Šis kursas yra gerai struktūruotas, praktinis ir priverčiantis pasitempti.

Pasidariau 80% darbų, kurie kabėjo jau keletą mėnesių, atradau laiko primirštiems projektams ir strateginiams darbams. Daugelį laiko planavimo principų ketinu taikyti ir toliau, o kai jausiu, kad vėl prisikaupė darbų, darysiu 10 dienų savarankišką Laiko Proveržį."

VITA SURDOKAITĖ

"Reikia tiesiog įprasti vykdyti dėstytojų teikiamus patarimus. Nuosekliai, nenutrūkstamai, sąžiningai. Man tai padėjo. Paprasti patarimai, leido ir įprastinius dienos darbus atlikti, ir imtis seniai atidėtų. Būtina sąlyga: Jūs patys turite to labai norėti, sukaupti valią ir ryžtą būsimiems pokyčiams."

 

 

ARTŪRAS PAKĖNAS

"Esu labai patenkinta gautomis žiniomis, kurios buvo labai tiksliai, sukoncentruotai pateiktos. Viską iš naujo perdėlioju ir pradedu dirbti pagal kursų programą. Mano lūkesčius patenkino pilnaI. Buvo puiku ir labai naudinga !!! ačiū"

 

 

 

 

VIOLETA ISKAUSKIENĖ

Sekite mus

+ 370 6488 0401

info@starfishacademy.lt

 

© Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos