2-jų dienų INTENSYVŪS FINANSINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PAŽENGUSIEMS (INT2) 

 

Antrasis žingsnis finansinės laisvės link JAU PO:

0
0
DAYS
0
0
HOURS
0
0
MINUTES
0
0
SECONDS

2020 11 28 - 29 / 2021 04 24 - 25

STARFISH.ACADEMY padeda žmonėms pasiekti finansinę laisvę gyvenant harmoningą gyvenimą.

Jei jau baigėte 2 dienų intensyvius mokymus, esate laukiami į intensyvius mokymus pažengusiems, kurie dar labiau padės padidinti jūsų finansinį intelektą. 

Būkite pasiruošę savaitgaliui, kuris toliau plės jūsų suvokimo ribas kalbant apie pinigus.

 


  KAM  skirti šie mokymai?

  Intensyvus kursas pažengusiems, skirtas tiems, kurie nori: 

  Gyventi savo gyvenimą pagal savo sąlygas

   

  Atsikratyti baimių ir nerimo dėl pinigų

   

  Suvoksite, kokie investavimo instrumentai labiau tinka, Jums

  Nesirūpinti dėl pinigų, laiko ir skirti juos toms veikloms, kuriomis nori užsiimti;

  Įdarbinti savo pinigus, kad jie dirbtu už juos, o ne jie dėl pinigų

  Keliauti, ten kur nori bei turėti pakankamai laiko savo šeima

  170+

  TIEK ŽMONIŲ JAU DALYVAVO ŠIUOSE MOKYMUOSE

  95 %

  TIEK DALYVIŲ ĮVERTINO MOKYMUS PUIKIAI/LABAI GERAI (VID. 4,8 BALAI IŠ 5)

  20

  TIEK VALANDŲ MOKYMŲ JŪS GAUNATE PER 2 DIENAS


  KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Mokysitės iš Kijosakio patirties

   Tik mūsų mokymuose pats Robertas Kijosakis taps Jūsų tiesioginiu mokytoju, nes tik čia galėsite mokytis betarpiškai iš jo, video pagalba. Šių video mokymų nepamatysite jokiuose kituose kursuose, tik pas mus. Mes padėsime jums išgauti maksimalią naudą iš to ir pritaikyti kuo daugiau idėjų praktikoje.

  • Jūsų planas

   Net 2 ištisas dienas jūs mokysitės iš Roberto Kijosakio, klausysitės jo patarimų, atliksite praktines užduotis ir susidarysite savo "ištrūkimo iš Žiurkių rato" planą, kuris taps pagrindu Jūsų tolimesniems veiksmams ir leis jį detalizuojant nuosekliai žengti link jūsų finansinės laisvės.

  • Pozityvi aplinka

   Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite apinką, kuri nuolat skatins jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.


  IŠGIRSKITE KĄ SAKO DALYVIAI:

  AIVARAS

  IRMA

  ALGIRDAS

  INVESTICIJOS:

  ASMENIUI

  (intensyvūs mokymai, dalyvio rinkinys, kavos pertraukėlės, pietūs, prieiga prie FB grupės, DOVANOS)

  496,10 €​ (617,10 €)

  PORAI

  (intensyvūs mokymai X 2, dalyvio rinkinys X 2, kavos pertraukėlės , pietūs, prieiga prie FB grupės X 2, DOVANOS)

  931,70 €​ (1173,70€)

  2020 11 28 - 29/ 2021 04 24 - 25


  DALYVIŲ SĖKMĖS ISTORIJOS:


  Sėkmės istorijos - yra tai kuom mes didžiuojamės. Tai pagrindinis rodiklis, rodantis kad gautos ir pritaikytos žinios suteikia galimybę pagerinti savo finansinę padėti

   KIEKVIENO SĖKMĖS ISTORIJOS YRA INDIVIDUALIOS.

   Vieni pradeda gauti pirmasias pasyvias pajams, kiti įkuria verslą ir pradeda dirbti sau arba pasiekia asmeninių aukštumų. Mes švenčiam kiekvieną žingsnį padaryta link savo tikslų ir svajonių, nes tai yra dalis nueito kelio. 

    

    

    

    

    

    

    

    

   MES MATOME NARIŲ REALIUS FINANSINIUS POKYČIUS, ir tai suteikia motyvacijos skleisti mūsų misiją ir plėsti "VIDINĮ RATĄ". Nes jei pokyčiai vyksta dešimtims narių, tai reiškia, kad įvyks ir kitiems. Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.  

    MOKYMUS Moderuoja:

    Jurijus Clavas, STARFISH.ACADEMY LIETUVA ĮKŪRĖJAS 

    Privatus investuotojas, verslininkas, lektorius. Aktyviai siekia finansinės laisvės ir savo žiniomis dalinasi su bendruomenės nariais mokymų metu. Yra sertifikuotas Roberto Kiyosakio metodikos dėstytojas, sertifikuotas koučingo specialistas, įrankio Points of You praktikas. 

    Vallo Arumäe, STARFISH.ACADEMY ĮKŪRĖJAS

    Vallo Arumae yra verslininkas, mentorius ir treneris. 

    Vallo nuo 2008 m. buvo Robert Kiyosaki nariu atnešdamas žinias apie pinigų ir verslumo ugdymą Estams per kursus ir intensyvius mokymus, naudojant realaus gyvenimo simuliatorius - Pinigų srautų žaidimą.

    Nuo 2014 m Vallo priklauso # 1 Lyderystės eksperto Psaulyje John C. Maxwell komandai ir išskirtinai atstovauja Maxwell lyderystės ugdymo programas Estijoje, kurios skirtos tiek aukščiausio lygio ir vidurinės grandies vadovams, taip pat visiems kitiems, kurie nori ugdyti savo lyderystės įgūdžius. 

    REZULTATO GARANTIJA!


    Visiems mokymams, seminarams, audio ir video produktams noriu suteikti Jums 90 dienų tam, kad Jūs įsisavintumėte juos ir suprastumėte sau, kiek stipriai jie veikia būtent Jums. 

    Dalyvaukite visuose webinarus arba perklausykite jų įrašus, atlikite visas užduotis. Padarykite, kad tai veiktų JUMS. 

    Jeigu Jūs nebūsite patenkinti turiniu ir rezultatais, aš be jokių klausimų grąžinsiu Jums 100% pinigų. Be kliūčių. Be problemų. Be papildomų klausimų. Galų gale, jeigu aš nedaviau Jums tų rezultatų, kuriuos žadėjau, tai neesu vertas Jūsų pinigų. 

    Aš vertinu Jūsų laiką ir lėšas!

    Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mano modeliai, praktikos ir strategijos Jums netinka, aš daugiau negalėsiu Jums parduoti nieko iš mūsų produktų ar mokymų.

    Bet tai dar ne VISKAS!!!

    Aš esu taip tvirtai įsitikinės šių mokymų galia, kad esu pasirengęs žengti dar vieną didelį žingsnį!

    Jeigu Jūs nuspręsite, kad šie mano mokymai NEpateisino Jūsų lūkesčių, Jūs galėsite gauti BETKURĮ mano infoproduktą visišai nemokamai, kaip moralinės žąlos kompensaciją!

    Ką tai reiškia Jums? Tai reiškia, kad Jūs absoliučiai visais atvejais laimėsite! Arba Jūs daug kartų atpirksite savo investicijas į mokymus, arba, jeigu Jums nors kažkas nepatiks, Jūs gausite visus Jūsų pinigus atgal + tas žinias, kurios taip pat liks Jums po šio seminaro + bet kurį mano produktą visiškai nemokamai!

    PASIŽIŪRĖKITE KOKIUS ATSILIEPIMUS PALIKO ANKSTESNIŲ MŪSŲ MOKYMŲ DALYVIAI

    "Tai žmones žlugdantis seminaras ir jis turėtų būti uždraustas! =) Susimąstai, kiek dar daug reikia dirbti su savimi, kad galėtum judėti į priekį, kiek dar daug visko išmokti, kyla milijonas+n klausimų ir tai geriausia, kas nutinka, nes priverčia susimąstyti, sudrebina sąmone ir gauni gerą spyrį į šikną eiti tolyn tobulėjimo ir gilesnių žinių link! Ačiū!  

    Be to, kad seminaras priverčia susimąstyti kur dar reikia tobulėti, dar ir gauni daug naudingų žinių, patarimų ir įžvalgų.”

    Greta Lungytė

    Po šių dviejų dienų kitaip pamačiau verslo kūrimo ir vystymo idėjas. Įžvalgos, kurias išsinešu, tikiu, padės man ateityje. Seminaras keičia mąstymą. Sudėtingi dalykai tampa nebe tokie sudėtingi, o neįmanoma yra tik iki tol, kol pasiekiama!"

    Ieva Ilgevičiūtė

    "Kuo daugiau sužinau, tuo daugiau nežinau. Šie kursai dar labiau parodė, kur man reikia mokytis, kokioje vietoje yra žinių trūkumas ir reikia dar daug mokytis. Tikrai nuostabus ir labai šaunus seminaras. Buvau ne viename seminare, tokio kaip šis nebuvau matęs. Ir atmosfera, ir kolegos, ir lektoriai buvo aukštumoje. Nuoširdžiai dėkoju."

    Aleksandras Gedminas

    ŽIŪRINT Į ANKSTESNIŲ MOKYMŲ DALYVIŲ REZULTATUS, PAGALVOKITE, KOKIAIS BUS JŪSŲ REZULTATAI.

    Sekite mus

    © Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos