IKI MOKYMŲ LIKO:

0
0
DIENOS
0
0
VALANDŲ
0
0
MINUČIŲ
0
0
SEKUNDŽIŲ

KODĖL ŠIE MOKYMAI?

Tvirtas finansinis raštingumas gali būti Jums naudingas, siekiant geriau atskirti geras investicijas nuo blogų, gerus patarėjus nuo blogų, suprasti, kokios investicijos yra Jums tinkamos. Didindami savo finansinį intelektą, Jūs geriau spręsite savo asmeninius finansinius sunkumus ir iššūkius.

 

Žmones turtingais daro ne pinigai, o finansinis išprusimas. Intensyvūs dviejų dienų mokymai suteiks Jums galimybę gauti daug naujų žinių, kurias pritaikius, ženkliai pagerinsite savo finansinę situaciją.  

 

SVARBU! Jums nereikia turėti išankstinių žinių tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje! Šie mokymai puikiai tiks tiek studentams, tiek samdomiems darbuotojams, tiek siekiantiems įdarbinti savo pinigus ir gilinti žinias, o taip pat ir norintiems pradėti savo verslą bei verslininkams, siekiantiems geresnių verslo rezultatų.

 

MOKYMŲ STATISTIKA

TIEK ŽMONIŲ JAU DALYVAVO ŠIUOSE MOKYMUOSE

95 %

TIEK DALYVIŲ ĮVERTINO MOKYMUS PUIKIAI/LABAI GERAI (VID. 4,8 BALAI IŠ 5)

16 +

TIEK VALANDŲ PRAKTINIŲ MOKYMŲ JŪS GAUNATE PER 2 DIENAS

Daugelį metų organizuojame finansinio raštingumo mokymus, kuriuose jau sudalyvavo daugiau nei 400 žmonių. Anksčiau dalyvavimo galimybės buvo apribotos ne Vilniuje gyvenantiems asmenims. Jei iš kitų miestų asmenys dar galėdavo atvykti ir sudalyvauti, tai gyvenantiems užsienyje sudalyvauti būdavo ganėtinai sudėtinga. O ir pačių mokymų kaina tokiu atveju išsipučia dėl kelionės ir apgyvendinimo kaštų.

 

 

Ieškojome sprendimų, kaip suteikti galimybę finansinio raštingumo mokytis visiems. Ir mes jį radome. Adaptavome INTENSYVIUS FINANSINIO RAŠTINGUMO mokymus virtualiam (ONLINE) formatui. Tos pačios žinios, ta pati aplinka, tas pats rezultatas, tik kitaip. Džiaugiamės, kad dabar mokymuose gali dalyvauti ir savo patirtimi dalintis ir Lietuvos piliečiai, gyvenantys užsienyje. 

7 ONLINE PAMOKOS

2 GYVOS ONLINE DIENOS

GYVOS DISKUSIJOS

KODĖL VERTA DALYVAUTI?​

Kiekvienas iš mūsų daug metų praleido besimokydamas įvairių sričių. Gyvename šalyje, kurioje didžioji dalis populiacijos laiko save raštingais. Tačiau yra viena raštingumo forma, kurios labai trūksta – tai finansinis raštingumas. Švietimo įstaigose  nemokina kaip elgtis su pinigais, šeimos nesuformuoja reikiamų finansinių įgūdžių, todėl beveik kiekvienas suaugęs žmogus yra finansiškai neraštingas. Bet jeigu Jūs norite būti sėkmingi bei turtingi, Jūs privalote turėti aukštą finansinio raštingumo lygį.

 

Būtent šiam tikslui ir yra skirti mūsų mokymai. Kiekvienas dalyvis randa savų priežasčių, kodėl pasirenka būtent šiuos mokymus. Mes išrinkome  dažniausiai pasikartojančias priežastis, kurios skatina dalyvauti mūsų mokymuose. 

 

Finansinis raštingumas

Atrasite ir įgysite svarbių žinių, padėsiančių pasiruošti finansinėms problemoms. Sužinosite, kaip veikia pinigai, kaip tvarkyti savo finansus. Išsiaiškinsite, kas yra aktyvios ir pasyvios pajamos, koks yra pagrindinis skirtumas tarp apmokamo darbo ir verslumo, tarp pasyvių ir kitų pajamų.

Pozityvi aplinka

Susipažinsite su žmonėmis, turinčiais panašius į Jūsų tikslus, besidominčiais asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite aplinką, kuri nuolat skatins Jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.

Asmeninis augimas

Saviugdai nėra ribų! Šiuose mokymuose atrasite puikią savo asmeninio augimo ir įgūdžių tobulinimo platformą. Tai taip pat vieta, kur turėsite progų ieškoti naujų idėjų ir galimybių. O kai pagausite augimo greitį, dar kartą įsitikinsite, kokią reikšmę turi tinkama aplinka, palaikymas ir bendraminčiai šalia.

Jurijus Clavas, STARFISH.ACADEMY ĮKŪRĖJAS 

Privatus investuotojas, verslininkas, lektorius. Aktyviai siekia finansinės laisvės ir savo žiniomis dalinasi su bendruomenės nariais mokymų metu. Yra sertifikuotas Roberto Kiyosakio metodikos dėstytojas, sertifikuotas koučingo specialistas, įrankio Points of You praktikas. 
 

-   3 verslų savininkas ir investuotojas-praktikas 

-    knygos "Investavimo į nekilnojamą turtą" bendraautorius

-    daugelio populiarių  interneto kursų autorius

-    UAB Starfish Academy įkūrėjas ir vadovas

-    BNI Lietuva Baltia skyriaus direktorius-konsultantas

-    Sertifikuotas John C. Maxwell ir R. Kiyosaki programų treneris

-    Sertifikuotas koučingo specialistas (pagal ICF programą)

-    10 metų mokymų vedimo patirtis

MOKYMUS moderuoja:

Aurimas Sendzikaitis, MOKYMŲ MODERATORIUS

Aurimas prie Starfish bendruomenės prisijungė prieš daugiau nei 3 metus, vėliau tapo ir komandos bei vidinio rato nariu. Visas įgytas žinias taikydamas praktikoje išėjo iš samdomo darbo ir šiuo metu vysto savo nuosavą verslą.

 

Intensyvūs finansinio raštingumo mokymai vyksta dviem etapais.

 

Pirmasis etapas (7 video pamokos) - gausite pamokų įrašus su esmine teorine informacija, naudingais įrankiais ir praktiniais uždaviniais  be namų darbais. 

 

Antras etapas (2 dienos) - praktiniai užsiėmimai. Bus žaidžiamas CASHFLOW žaidimas ir aptarinėjami aktualūs klausimai.  Praktinėje dalyje galėsite dalyvauti Jums patogiomis dienomis. 

KĄ SUŽINOSITE 

 • 1 ONLINE PAMOKA

  Išsilavinimo tipai. Finansinis raštingumas. 

 • 2 ONLINE PAMOKA

  Skirtingos pajamų rūšys.

 • 3 ONLINE PAMOKA

  Tikslai ir finansinė jų išraiška. 

 • 4 ONLINE PAMOKA

  Emocinis IQ ir jo įtaka finansinei gerovei.

 • 5 ONLINE PAMOKA

  Pinigų srauto kvadrantas. 

 • 6 ONLINE PAMOKA

  Skirtingi pajamų šaltiniai.

 • 7 ONLINE PAMOKA

  Finansinis žodynas. Turtingas VS pasiturintis. 

 • ŽAIDIMAS "PINIGŲ SRAUTAS"

  Pinigų temos gali atrodyti nuobodžios ir sudėtingos, todėl paprastai jų nesimokinama. Mokymo metu žaismingai ir linksmai praktikoje išmėginsite įvairius investavimo, pasyvių pajamų kūrimo būdus bei suprasite, kad suprasti pinigų kalbą nėra taip sunku. Žaisite "Pinigų srautas" žaidimą mokymų metu ONLINE! Net 5 kartus!

 

 
PRITAIKYMASKIEKVIENA SĖKMĖS ISTORIJA YRA UNIKALI PATIRTIS.

Vieni pradeda gauti pirmąsias pasyvias pajamas, kiti įkuria verslą ir pradeda dirbti sau arba pasiekia asmeninių aukštumų. Mes švenčiam kiekvieną žingsnį, padarytą link tikslų ir svajonių, nes tai yra dalis nueito kelio. 

 

 


MES MATOME DALYVIŲ REALIUS FINANSINIUS POKYČIUS. 

Ir tai suteikia motyvacijos skleisti mūsų misiją ir žinias apie finansinio raštingumo svarbą. Nes jeigu pokyčiai paliečia dešimtis narių, tai reiškia, kad gali palies ir kitus. Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.  


"Šie mokymai sukėlė minčių ir padėjo apsispręsti dėl tolimesnio mano tobulėjimo ir laiko sau, planų. Motyvuojanti, įdomi programa. Toliau domina pasyvios pajamos, finansinis raštingumas, laiko planavimas."

AURIMAS KROPAS

"Be galo geri mokymai. Mokymai pakeitė požiūrį ir supratimą apie pasyvias pajamas. Iš pradžių jos gali būti mažos, bet su laiku vis didėti, kad pasiekčiau finansinę nepriklausomybę. Domina pasyvių pajamų kūrimas."

MARIJA MINGAILE​

"Gavau daugiau (GEROKAI) įžvalgų, kaip sėkmingai investuoti į NT. Gavau žinių/punktų, kaip greičiau judėti link išsikeltų tikslų. Grįžusi namo, kartu su draugu, pritaikysiu gautas žinias. Viskas super! Domina investavimas į NT."

LIJANA KAZLAITĖ​

"Visos ribos tik mano prote. Po seminaro noriu imtis veiksmų ir kuo greičiau. Nuostabi aplinka, pagreitina mokymosi procesą. Domina investavimas į NT, verslo valdymo sistemos, internetinis verslas."

VYTAUTAS KVALKAUSKAS

100% pinigų grąžinimo garantija

Jeigu per 1 mėnesį po mokymų nuspręsite, kad Jums dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai arba nuspręsite, kad informacija, kurią gavote yra nepakankama tam, kad sėkmingai kurtumėte kapitalą, mes grąžinsime Jums pinigus be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti Jūsų pinigų. Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!

 

Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime Jums nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

Sekite mus

© Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos