2-jų dienų INTENSYVŪS FINANSINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI (INT1) 

 

Pirmasis žingsnis finansinės laisvės link JAU PO:

0
0
DAYS
0
0
HOURS
0
0
MINUTES
0
0
SECONDS

2020 10 24 - 25 l 2021 02 27 -28 

 

VILNIUS

STARFISH.ACADEMY padeda žmonėms pasiekti finansinę laisvę gyvenant harmoningą gyvenimą.

Intensyvūs finansinio raštingumo mokymai yra viena iš priemonių mokytis pinigų ir investavimo  kalbos. Pradėti uždirbinėti pasyvias pajamas ir atlaisvinti savo laiką nuo pinigų uždirbimo, skiriant jį tam kas yra ištikrųjų svarbu. O taip pat daryti tai saugioje aplinkoje ir kartu su bendraminčiais. 

  Intensyvus finansinio raštingumo mokymai taip pat yra yra pirmasis ir būtinas žingsnis į STARFISH.ACADEMY bendruomenę. 

   


   KODĖL ŠIE MOKYMAI?

   Tvirtas finansinis raštingumas gali būti Jums naudingas siekiant geriau atskirti geras investicijas nuo blogų, gerus patarėjus nuo blogų, suprasti, kokios investicijos yra jums tinkamos. Didindami savo finansinį intelektą, jūs geriau spręsite savo asmeninius finansinius sunkumus ir iššūkius.

   Žmones turtingais daro ne pinigai, o finansinis išprusimas. Intensyvūs dviejų dienų mokymai suteikia Jums galimybę gauti daug naujų žinių ir pritaikius jas, ženkliai pagerinti savo finansinę situaciją.  

    

   SVARBU! Jums nereikia turėti išankstinių žinių tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje! Šie mokymai puikiai tiks tiek studentams, tiek samdomiems darbuotojams, siekiantiems įdarbinti savo pinigus ir gilinti žinias apie tai, o taip pat, norintiems pradėti savo verslą bei verslininkams, siekiantiems geresnių verslo rezultatų.

    

   300+

   TIEK ŽMONIŲ JAU DALYVAVO ŠIUOSE MOKYMUOSE

   95 %

   TIEK DALYVIŲ ĮVERTINO MOKYMUS PUIKIAI/LABAI GERAI (VID. 4,8 BALAI IŠ 5)

   20

   TIEK VALANDŲ MOKYMŲ JŪS GAUNATE PER 2 DIENAS


   KODĖL VERTA DALYVAUTI?

   • Mokysitės iš Kijosakio patirties

    Tik mūsų mokymuose pats Robertas Kijosakis taps Jūsų tiesioginiu mokytoju, nes tik čia galėsite mokytis betarpiškai iš jo, video pagalba. Šių video mokymų nepamatysite jokiuose kituose kursuose, tik pas mus. Mes padėsime jums išgauti maksimalią naudą iš to ir pritaikyti kuo daugiau idėjų praktikoje.

   • Jūsų planas

    Net 2 ištisas dienas jūs mokysitės iš Roberto Kijosakio, klausysitės jo patarimų, atliksite praktines užduotis ir susidarysite savo "ištrūkimo iš Žiurkių rato" planą, kuris taps pagrindu Jūsų tolimesniems veiksmams ir leis jį detalizuojant nuosekliai žengti link jūsų finansinės laisvės.

   • Pozityvi aplinka

    Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite apinką, kuri nuolat skatins jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.


   IŠGIRSKITE KĄ SAKO DALYVIAI:

   AIVARAS

   IRMA

   ALGIRDAS

   INVESTICIJOS:

   ASMENIUI

   (intensyvūs mokymai, dalyvio rinkinys, kavos pertraukėlės, pietūs, prieiga prie FB grupės, DOVANOS)

   447,40 €​ 

   PORAI

   (intensyvūs mokymai X 2, dalyvio rinkinys X 2, kavos pertraukėlės , pietūs, prieiga prie FB grupės X 2, DOVANOS)

   780,45 €​ 

   2020 10 24 - 25 l 2021 02 27 -28 

   VIETA: bus tikslinama

   NORIU SURENGTI SAVO KOMANDAI

   Užpildykite šią formą ir su Jumis susisieks Starfish.Academy atstovas.


   DALYVIŲ SĖKMĖS ISTORIJOS:

   Sėkmės istorijos - yra tai kuom mes didžiuojamės. Tai pagrindinis rodiklis, rodantis kad gautos ir pritaikytos žinios suteikia galimybę pagerinti savo finansinę padėti

    KIEKVIENO SĖKMĖS ISTORIJOS YRA INDIVIDUALIOS.

    Vieni pradeda gauti pirmasias pasyvias pajams, kiti įkuria verslą ir pradeda dirbti sau arba pasiekia asmeninių aukštumų. Mes švenčiam kiekvieną žingsnį padaryta link savo tikslų ir svajonių, nes tai yra dalis nueito kelio. 

     

     

     

     

     

     

     

    MES MATOME NARIŲ REALIUS FINANSINIUS POKYČIUS, ir tai suteikia motyvacijos skleisti mūsų misiją ir plėsti "VIDINĮ RATĄ". Nes jei pokyčiai vyksta dešimtims narių, tai reiškia, kad įvyks ir kitiems. Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.  

     MOKYMUS Moderuoja:

     Jurijus Clavas, STARFISH.ACADEMY ĮKŪRĖJAS 

     Privatus investuotojas, verslininkas, lektorius. Aktyviai siekia finansinės laisvės ir savo žiniomis dalinasi su bendruomenės nariais mokymų metu. Yra sertifikuotas Roberto Kiyosakio metodikos dėstytojas, sertifikuotas koučingo specialistas, įrankio Points of You praktikas. 

     Viktorija Bareišienė, BENDRUOMENĖS KOORDINATORĖ

     STARFISH.ACADEMY bendruomenės kuratorė , bei  R. Kyosakio metodikos mokymų fasilitatorė, praktinių užsiėmimų ir renginių vedėja. Investuoja į nekilnojamąjį turtą, vysto keletą verslų. Įgytas žinias aktyviai taiko savo gyvenime ir patirtimi dalinasi su kitais.  

     Mantas Kapočius, MOKYMŲ MODERATORIUS

     Mantas daugiau nei 8 metus vadovauja IT komandai Lietuvoje ir užsienio įmonėse, o taip pat yra programos "WOMEN GO TECH" mentorius.

     Įgavęs patirties asmeninių finansų srityje ir matydamas vertę tame, dalinasi ta informacija su kitais vesdamas mokymus ir seminarus.

     100% pinigų grąžinimo garantija

     Jeigu per 1 mėnesį po mokymų nuspręsi, kad tau dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai, arba tu nuspręsi, kad informacija, kurią gavai, nepakankama tam, kad sėkmingai kurti kapitalą, mes grąžinsime tau pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti tavo pinigų. Mes vertiname tavo laiką ir lėšas!

      

     Deja, jeigu tu nuspręsi, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos tau netinka, mes daugiau negalėsime tau nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

      

      

     © 2020 Starfish Academy. Visos teisės saugomos.

     Mūsų kontaktai: Gėlių g. 5c-1, Vilnius. | info@starfishacademy.lt, +37064880401