- gyvi online mokymai - 

 

INTENSYVŪS FINANSINIO IQ MOKYMAI (PIRMA PAKOPA)

Finansinio raštingumo mokymasis, kuris apima su pinigais susijusių skaičių ir žodžių supratimą, yra panašus į užsienio kalbos mokymąsi - reikia mokytojo, žodyno ir aplinkos.

 

Turėdami šias žinias išmoksite atskirti geras  investavimo galimybes nuo blogų ir suprasite, kurios investicijos jums tinka. Gerindami savo finansinį raštingumą, padėsite sau susidoroti su asmeniniais finansiniais iššūkiais ir sunkumais.

ARTIMIAUSI MOKYMAI: 

2021 Balandžio 10 d.

IKI MOKYMŲ LIKO:

Iki naujos kelionės link finansinės laisvės liko visai nedaug.

DAYS
0
0
HOURS
0
0
MINUTES
0
0
SECONDS
0
0

KODĖL VERTA DALYVAUTI?​

Kiekvienas atranda savo punktus, kurie atitinka jo vertybėmis. Mes pastebėjome, kad dažniaiusiai pasikartojančios priežastys yra tris. 

Finansinis raštingumas

Atraskite ir įgysite svarbių žinių, padėsiančių pasiruošti finansinėms problemoms. Sužinosite, kaip veikia pinigai, kaip tvarkyti savo finansus; išsiaiškinsite, kas yra aktyvios ir pasyvios pajamos, koks yra pagrindinis skirtumas tarp apmokamo darbo ir verslumo; tarp pasyvių pajamų ir kitų pajamų.

Pozityvi aplinka

Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite apinką, kuri nuolat skatins jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.

Asmeninis augimas

Saviugdai nėra ribų! Šiuose mokymuose atrasite puikią savo asmeninio augimo ir įgūdžių tobulinimo platformą. Tai taip pat vieta kur turite prog ieškoti naujų idėjų ir galimybių. O kai pagausite augimo greiti dar kartą isitikinsite kokią reikšme turi tinkama aplinka, palaikimas ir bendraminčiai šalia.

Užkurkite savo klestėjimo mąstyseną iš naujo

5 PRIEŽASTYS, KODĖL JUMS REIKIA FINANSINIO RAŠTINGUMO KURSŲ 

1. Jūs mokysitės su žmonėmis, kurių mąstymas yra panašus

2. Pasisemsite įkvėpimo ir drąsos savęs tobulėjimui

3. Pažvelksite iš naujo į pinigų pasaulį 

4. Sužinosite, kokius išankstinius įsitikinimus dėl pinigų jus turite

5. Padarysite žingsnį į  turtingesnę ateitį - visomis prasmėmis!

VIKTORIJA BAREIŠIENĖ

- STARFISH.ACADEMY MOKYMŲ TRENERĖ -  

 

-   STARFISH.ACADEMY R. Kyosakio metodikos mokymų fasilitatorė  praktinių užsiėmimų ir renginių vedėja

-    STARFISH.ACADEMY bendruomenės kuratorė

-   Investuotoja į Lietuvos ir užsienio rinkos NT

 

Įgytas žinias aktyviai taiko savo gyvenime ir patirtimi dalinasi su kitais.  

INFORMACIJA APIE MOKYMUS

DATA:
BALANDŽIO 10 D.

 

LAIKAS: 
9:00 - 18:30

 

VIETA: 
INTERNETAS

 

 

 • TURTINGŲJŲ IR VARGŠŲ SKIRTUMAI

  Nors šiandien yra daugybė informacijos apie tai, kaip tvarkyti savo finansus, kaip investuoti, kaip pradėti verslą ir pan., Ir ji yra lengvai prieinama, žmonės vis tiek gauna skirtingus rezultatus. Kodėl vieni žmonės žino, kaip panaudoti šią informaciją ir pasiekti sėkmės, o kiti - ne? Pakalbėkime apie tai mokymuose.

 • KUO SKIRIASI ŽINOJIMAS NUO REZULTATO

  Dauguma iš mūsų turime daug žinių, tačiau kodėl dažnai galime sutikti žmonių, kurie net ir  žino mažiau, bet turi daugiau? Kur slypi paslaptis to, kaip paversti žinias - rezultatu? Apie tai sužinosite šioje pamokoje.

 • KODĖL NET GERIAUSIOS STRATEGIJOS NEVEIKIA?

  Įprastai žmonės ateidami į finansius, verslo, investavimo seminarus nori gauti stebūklingų piliulių, padėsiančių jiems greit išspręsti jų problemas. Liūdna tiesa rodo, kad net gavę jas, nie dažnai negauna rezultato? Kodėl taip yra? Ir ką svarbu padaryti prieš tai, kai imsitės taikyti strategijas sužinosite mokymuose.

 • IŠBANDYSITE FINANSINĮ TRENIRUOKLĮ 

  Pinigų temos gali atrodyti nuobodžios ir sudėtingos, todėl paprastai jų nesimokote. Mokymo metu žaismingai ir linksmai praktikoje išmėginsite įvairius investavimo, pasyvių pajamų kūrimo būdus bei suprasite, kad suprasti pinigų kalbą nėra taip sunku. Taip Jūs būsite pirmieji, kurie net karantino metu bet žaisite Pinigų srauta mokymų metų ONLINE! Net 2 kartus!

 • SUŽINOSITE 7 ŽINGSNIUS, KURIE PADĖS JUMS Į PENSIJĄ IŠEITI ANKSČIAU

  Kursų metu sužinosite apie septynis svarbius žingsnius, kurie padės pradėti ar tęsti kelionę svajonių pajamų link, geresnės asmeninės ir šeimos finansinės gerovės link.

KAINA

27 €*47 €

*Kas 10 dalyvių bilietų kaina kils 10  Eur

Į kainą įskaičiuotas 21% PVM

"Šie mokymai sukėlė minčių ir padėjo apsispręsti dėl tolimesnio mano tobulėjimo ir laiko sau, planų. Motyvuojanti, įdomi programa. Toliau domina pasyvios pajamos, finansinis raštingumas, laiko planavimas."

AURIMAS KROPAS

"Be galo geri mokymai. Mokymai pakeitė požiūrį ir supratimą apie pasyvias pajamas. Iš pradžių jos gali būti mažos, bet su laiku vis didėti, kad pasiekčiau finansinę nepriklausomybę. Domina pasyvių pajamų kūrimas."

MARIJA MINGAILE​

"Gavau daugiau (GEROKAI) įžvalgų, kaip sėkmingai investuoti į NT. Gavau žinių/punktų, kaip greičiau judėti link išsikeltų tikslų. Grįžusi namo, kartu su draugu, pritaikysiu gautas žinias. Viskas super! Domina investavimas į NT."

LIJANA KAZLAITĖ​

"Visos ribos tik mano prote. Po seminaro noriu imtis veiksmų ir kuo greičiau. Nuostabi aplinka, pagreitina mokymosi procesą. Domina investavimas į NT, verslo valdymo sistemos, internetinis verslas."

VYTAUTAS KVALKAUSKAS

100% pinigų grąžinimo garantija

Jeigu per 1 mėnesį po mokymų nuspręsi, kad tau dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai, arba tu nuspręsi, kad informacija, kurią gavai, nepakankama tam, kad sėkmingai kurti kapitalą, mes grąžinsime tau pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti tavo pinigų. Mes vertiname tavo laiką ir lėšas!

 

Deja, jeigu tu nuspręsi, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos tau netinka, mes daugiau negalėsime tau nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

Sekite mus

+ 370 6488 0401

info@starfishacademy.lt

 

© Teisės priklauso Starfish Academy. Visos teisės saugomos